Ürün Tipi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Gurme İç Bakla 500 gr Fiyatları

Yayla Gurme İç Bakla 500 Gr

Satıcı: Amazon.com.tr

59,95 TL

(119,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 69.95
Yayla Gurme İç Bakla 8 x 500 G

Satıcı: E-GrossMarket

423,11 TL

(105,78 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 423.11
Yayla İç Bakla 500 Gr X 8 Adet

Satıcı: egrossmarket

434,90 TL

(108,73 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 434.90
Yayla Gurme İç bakla 500 gr x 8 Adet

Satıcı: e-grossmarket

457,28 TL

(114,32 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 457.28
Yayla Gurme İç Bakla 500 Gr 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

119,90 TL

(119,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 129.9
Yayla Gurme İç Bakla 4 x 500 G

Satıcı: E-GrossMarket

242,79 TL

(121,40 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 242.79
Yayla Gurme İç bakla 500 gr x 4 Adet

Satıcı: e-grossmarket

265,22 TL

(132,61 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 275.22
Yayla İç Bakla 500 Gr X 4 Adet

Satıcı: egrossmarket

271,90 TL

(135,95 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 271.90
Yayla Gurme İç Bakla 500 gr x5

Satıcı: Yayla Store

344,95 TL

(137,98 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 344.95
Yayla Gurme İç Bakla 500 gr x4

Satıcı: Yayla Store

279,95 TL

(139,98 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 289.95
Yayla Gurme İç Bakla 500 gr x3

Satıcı: Yayla Store

212,95 TL

(141,97 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 222.95
Yayla Gurme İç Bakla 500 gr x2

Satıcı: Yayla Store

142,95 TL

(142,95 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 152.95
Yayla Gurme İç Bakla 500 gr x5

Satıcı: Yayla Store

386,95 TL

(154,78 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 386.95
Yayla Gurme İç Bakla 500 gr x3

Satıcı: Yayla Store

237,95 TL

(158,63 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 247.95
Yayla Gurme İç Bakla 500 Gr X 4 Adet

Satıcı: B&R SHOPPİNG

319,60 TL

(159,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

15 319.60
Yayla Gurme İç Bakla 500 gr x2

Satıcı: Yayla Store

159,95 TL

(159,95 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 169.95
Yayla Gurme İç Bakla 500 Gr X 8 Adet

Satıcı: B&R SHOPPİNG

720,10 TL

(180,03 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

17 720.10
Yayla Bakliyat Yayla Gurme Iç Bakla 500 Gr.

Satıcı: ALVANTAJ

129,90 TL

(259,80 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

18 139.9
Yayla Gurme Iç Bakla 500 Gr

Satıcı: B&R SHOPPİNG

143,40 TL

(286,80 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

19 153.4
Yayla Gurme İç Bakla 500 gr

Satıcı: e-grossmarket

146,42 TL

(292,84 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

20 156.42
Yayla Gurme Iç Bakla 500 gr

Satıcı: Kodal Dijital

149,90 TL

(299,80 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

21 159.9
Yayla Gurme İç bakla 500 gr x 4 Adet

Satıcı: B&E LİFE

600,00 TL

(300,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

22 600.00
Yayla Gurme İç Bakla 500 Gr

Satıcı: egrossmarket

151,90 TL

(303,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

23 151.90
Yayla Gurme Iç Bakla 500 gr

Satıcı: e-grossmarket

171,90 TL

(343,80 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

24 181.9

Yayla Gurme İç Bakla 500 gr Fiyat Geçmişi

Yayla Gurme İç Bakla 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Bakla
• Kullanım Alanı Salata Fava
• Organik Sertifikası Yok
• Ağırlık 500 g

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Gurme İç Bakla 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.