Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Gurme Karabuğday Greçka 500 gr Fiyatları

Yayla Gurme Greçka(Karabuğday) (500 Gr)

Satıcı: ALVANTAJ

51,95 TL

(103,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 61.95
Yayla Gurme Greçka(Karabuğday) (500 Gr) 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

103,90 TL

(103,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

26 sn önce

2 113.9
Yayla Gurme Karabuğday Greçka 500 G x 8 Adet (Koli)

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

449,00 TL

(112,25 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 449.00
Yayla Gurme Karabuğday Greçka 500 G x 8 Adet (Koli)

Satıcı: B&E LİFE

469,00 TL

(117,25 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 469.00
Yayla Gurme Karabuğday 500 gr

Satıcı: ALVANTAJ

65,00 TL

(130,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 75
Yayla Gurme Karabuğday 500 Gr

Satıcı: ATAKTAN

65,90 TL

(131,80 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 75.9
Yayla Gurme Karabuğday Greçka 500 G X 8 Adet (Koli)

Satıcı: B&R SHOPPİNG

559,90 TL

(139,98 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 559.90
Yayla Gurme Karabuğday 500 gr x4

Satıcı: Yayla Store

296,95 TL

(148,48 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 306.95
Yayla Gurme Karabuğday 500 gr x2

Satıcı: Yayla Store

152,95 TL

(152,95 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 162.95
Yayla Gurme Karabuğday 500 Gr X 4 Adet

Satıcı: B&R SHOPPİNG

319,60 TL

(159,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 319.60
Yayla Gurme Karabuğday 500 gr

Satıcı: Depolla

99,95 TL

(199,90 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 109.95
Yayla Gurme Karabuğday 500 gr

Satıcı: Yayla Store

106,95 TL

(213,90 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 116.95
Yayla Gurme Karabuğday 500 gr x 4 Adet

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

449,00 TL

(224,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 449.00
Yayla Gurme Karabuğday 500 gr

Satıcı: B&E LİFE

150,00 TL

(300,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 160
Yayla Gurme Karabuğday 500 Gr

Satıcı: B&R SHOPPİNG

159,40 TL

(318,80 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 169.4
Yayla Gurme Karabuğday 500 gr

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

199,00 TL

(398,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 209
Yayla Gurme Karabuğday 500 gr

Satıcı: Güzelevler Market

225,00 TL

(450,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 235

Yayla Gurme Karabuğday Greçka 500 gr Fiyat Geçmişi

Yayla Gurme Karabuğday Greçka 500 gr Temel Özellikleri

Yok

Yayla Gurme Karabuğday Greçka 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Gurme Karabuğday Greçka 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.