Ürün Tipi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Gurme Keten Tohumu 500 gr Fiyatları

Yayla Gurme Keten Tohumu 500 gr

Satıcı: ALVANTAJ

66,44 TL

(132,88 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 76.44
Yayla Gurme Keten Tohumu 500 Gr X 8 Adet

Satıcı: kaytika

370,00 TL

(92,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 370.00
Yayla Gurme Keten Tohumu 500 Gr X 4 Adet

Satıcı: kaytika

193,80 TL

(96,90 TL/Kg)

+ 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 203.8
yayla Gurme Keten Tohumu, 500 gr x 8

Satıcı: kaytika

399,95 TL

(99,99 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 409.95
Yayla Gurme Keten Tohumu 500 Gr x 8 Adet

Satıcı: kaytika

458,99 TL

(114,75 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 458.99
Yayla Gurme Keten Tohumu 500 Gr x 8 Adet

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

459,00 TL

(114,75 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 459.00
Yayla Gurme Keten Tohumu 500 Gr X 8 Adet

Satıcı: B&R SHOPPİNG

479,80 TL

(119,95 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 479.80
Yayla Gurme Keten Tohumu 500 Gr x 4 Adet

Satıcı: kaytika

259,95 TL

(129,98 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 269.95
Yayla Gurme Keten Tohumu 500 Gr X 2 Adet

Satıcı: kaytika

132,10 TL

(132,10 TL/Kg)

+ 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 142.1
Yayla Gurme Keten Tohumu 500 gr

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

74,99 TL

(149,98 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 84.99
Yayla Gurme Keten Tohumu 500 Gr X 2 Adet

Satıcı: kaytika

159,00 TL

(159,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 169
Yayla Gurme Keten Tohumu 500 Gr X 4 Adet

Satıcı: B&R SHOPPİNG

319,60 TL

(159,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 319.60
Yayla Gurme Keten Tohumu 500 Gr x 4 Adet

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

349,00 TL

(174,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 349.00
Yayla Gurme Keten Tohumu 500 gr

Satıcı: kaytika

89,00 TL

(178,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 99
Yayla 500 Gr Gurme Keten Tohumu En Popüler 2. Bitkisel Tohum

Satıcı: kaytika

96,90 TL

(193,80 TL/Kg)

+ 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 106.9
Yayla Gurme Keten Tohumu 500 Gr X 2 Adet

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

199,00 TL

(199,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 209
Yayla Gurme Keten Tohumu 500 Gr x 4 Adet

Satıcı: B&E LİFE

399,99 TL

(200,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 399.99
Yayla Gurme Keten Tohumu 500 Gr X 2 Adet

Satıcı: B&R SHOPPİNG

239,50 TL

(239,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 239.50
Yayla Gurme Keten Tohumu 500 gr

Satıcı: e-grossmarket

140,48 TL

(280,96 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

19 150.48
Yayla Gurme Keten Tohumu 500 gr

Satıcı: Şehzade Online

157,78 TL

(315,56 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

20 167.78
Yayla Gurme Keten Tohumu 500 Gr

Satıcı: B&R SHOPPİNG

159,40 TL

(318,80 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

21 169.4

Yayla Gurme Keten Tohumu 500 gr Fiyat Geçmişi

Yayla Gurme Keten Tohumu 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Keten Tohumu
• Kullanım Alanı Tatlı
• Gluten Yok
• Organik Sertifikası Yok
• Ağırlık 500 g

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Gurme Keten Tohumu 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.