Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Gurme Kırmızı Fasulye 500 gr Fiyatları

Yayla Gurme Kırmızı Fasulye (500 Gr)

Satıcı: Amazon.com.tr

139,00 TL

(278,00 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 149
Yayla Gurme Kırmızı Fasulye 500 Gr X 8 Adet

Satıcı: B&R SHOPPİNG

686,90 TL

(171,73 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 686.90
Yayla Gurme Kırmızı Fasulye 500 gr x 4 Adet

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

499,00 TL

(249,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 499.00
Yayla Gurme Kırmızı Fasulye 500 Gr X 4 Adet

Satıcı: B&R SHOPPİNG

559,90 TL

(279,95 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 559.90
Yayla Gurme Kırmızı Fasulye 500 gr

Satıcı: Yayla Store

158,34 TL

(316,68 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 168.34
Yayla Gürme Kırmızı Fasulye 500 gr

Satıcı: B&E LİFE

170,00 TL

(340,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 180
Yayla Gurme Kırmızı Fasulye 500 gr x2

Satıcı: Yayla Store

351,95 TL

(351,95 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 351.95
Yayla Gürme Kırmızı Fasulye 500 gr

Satıcı: Yayla Store

184,95 TL

(369,90 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 194.95
Yayla Gürme Kırmızı Fasulye 500 gr

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

229,00 TL

(458,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 239
Yayla Gürme Kırmızı Fasulye 500 Gr

Satıcı: B&R SHOPPİNG

239,50 TL

(479,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 239.50
Yayla Gurme Kırmızı Fasulye (500 Gr) (2 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

278,00 TL

(556,00 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 288

Yayla Gurme Kırmızı Fasulye 500 gr Fiyat Geçmişi

Yayla Gurme Kırmızı Fasulye 500 gr Temel Özellikleri

Yok

Yayla Gurme Kırmızı Fasulye 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Gurme Kırmızı Fasulye 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.