Ürün Tipi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Gurme Maş Fasulye 500 gr Fiyatları

yayla Gurme Maş Fasulye, 500 gr Tekli Paket

Satıcı: Amazon.com.tr

74,95 TL

(149,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 84.95
yayla Gurme Maş Fasulye, 500 gr x 8

Satıcı: kaytika

479,95 TL

(119,99 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 489.95
yayla Gurme Maş Fasulye, 500 gr Tekli Paket 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

149,90 TL

(149,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 159.9
Yayla Gurme Maş Fasulye 500 G x 8 Adet (Koli)

Satıcı: gurmepasaj

684,90 TL

(171,23 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 684.90
Yayla Gurme Maş Fasulye 500 G x 8 Adet (Koli)

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

699,00 TL

(174,75 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 699.00
Yayla Gurme Maş Fasulyesi 500 Gr

Satıcı: kaytika

88,10 TL

(176,20 TL/Kg)

+ 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 98.1
Yayla Gurme Maş Fasulye 500 gr

Satıcı: ALVANTAJ

89,00 TL

(178,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 99
Yayla Gurme Maş Fasulye 500 gr

Satıcı: kaytika

99,95 TL

(199,90 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 109.95
Yayla Gurme Maş Fasulye 500 G X 8 Adet (Koli)

Satıcı: B&R SHOPPİNG

800,20 TL

(200,05 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 800.20
Yayla Gurme Maş Fasulyesi 500 gr x2

Satıcı: Yayla Store

200,95 TL

(200,95 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 210.95
Yayla Gurme Maş Fasulyesi 500 gr

Satıcı: kaytika

108,99 TL

(217,98 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 118.99
Yayla Gurme Maş Fasulyesi 500 gr

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

109,00 TL

(218,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 119
Yayla Gurme Maş Fasulyesi 500 gr

Satıcı: kaytika

109,95 TL

(219,90 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 119.95
Yayla Gurme Maş Fasulyesi 500 gr

Satıcı: Gurmenet

124,77 TL

(249,54 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 134.77
Yayla Gurme Maş Fasulye 500 gr

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

129,00 TL

(258,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 139
Yayla Tam Tane Pilavlık Bulgur 1 Kg & Gurme Maş Fasulye 500 Gr

Satıcı: Amazon.com.tr

140,90 TL

(281,80 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

16 150.9
Yayla Gurme Maş Fasulye 500 Gr

Satıcı: B&R SHOPPİNG

159,40 TL

(318,80 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 169.4
Yayla Gurme Maş Fasulyesi 500 Gr

Satıcı: B&R SHOPPİNG

159,40 TL

(318,80 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 169.4

Yayla Gurme Maş Fasulye 500 gr Fiyat Geçmişi

Yayla Gurme Maş Fasulye 500 gr Temel Özellikleri

Yok

Yayla Gurme Maş Fasulye 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Gurme Maş Fasulye 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.