Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Gurme Risotto Pirinç 500 gr Fiyatları

Yayla Gurme Risotto Pirinç 500 Gr

Satıcı: ATAKTAN

88,10 TL

(176,20 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 98.1
Yayla Gurme Risotto Pirinç 500 G X 8 Adet (Koli)

Satıcı: B&R SHOPPİNG

800,20 TL

(200,05 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 800.20
Yayla Gurme Risotto Pirinç (500 Gr)

Satıcı: Amazon.com.tr

126,97 TL

(253,94 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

3 136.97
Yayla Gurme Risotto Pirinç (500 Gr) 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

253,94 TL

(253,94 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 263.94
Yayla Gurme Risotto Pirinç 500 gr

Satıcı: PratikPazar

133,65 TL

(267,30 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 143.65
Yayla Gurme Risotto Pirinç 500 G

Satıcı: gurmepasaj

148,90 TL

(297,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 148.90
Yayla Gurme Risotto Pirinç 500 gr

Satıcı: gurmepasaj

148,90 TL

(297,80 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 158.9
Yayla Gurme Risotto Pirinç 500 gr x3

Satıcı: Yayla Store

458,95 TL

(305,97 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 458.95
Yayla Gurme Risotto Pirinç 500 Gr

Satıcı: B&R SHOPPİNG

159,40 TL

(318,80 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 169.4
Yayla Gurme Risotto Pirinç 500Gr X 2 Adet

Satıcı: EMGFOOD

360,00 TL

(360,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 360.00
Yayla Gurme Risotto Pirinç 500 gr

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

199,00 TL

(398,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 209
Yayla Gurme Risotto Pirinç 500 gr

Satıcı: B&E LİFE

199,00 TL

(398,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 209
Yayla Gurme Risotto Pirinç 500 Gr X 4 Adet

Satıcı: B&R SHOPPİNG

800,20 TL

(400,10 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 800.20
Yayla Gurme Risotto Pirinç 500 G

Satıcı: emgfood

225,00 TL

(450,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 225.00
Yayla Gurme Risotto Pirinç 500 Gr

Satıcı: EMGFOOD

270,00 TL

(540,00 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

15 280
Yayla Gurme Risotto Pirinç 500 Gr

Satıcı: EMGFOOD

300,00 TL

(600,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 300.00
Yayla Gurme RİSOTTO PİRİNÇ 500 Gr

Satıcı: EMGFOOD

315,00 TL

(630,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

17 315.00
Yayla Gurme Risotto Pirinç 500Gr X 2 Adet

Satıcı: EMGFOOD

650,00 TL

(650,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

18 650.00

Yayla Gurme Risotto Pirinç 500 gr Fiyat Geçmişi

Yayla Gurme Risotto Pirinç 500 gr Temel Özellikleri

Yok

Yayla Gurme Risotto Pirinç 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Gurme Risotto Pirinç 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.