Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 gr Fiyatları

Yayla Gurme Siyah Fasulye (500 Gr)

Satıcı: Amazon.com.tr

94,95 TL

(189,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 104.95
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 Gr X 8 Adet

Satıcı: B&R SHOPPİNG

640,00 TL

(160,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 640.00
Yayla Gurme Siyah Fasulye (500 Gr) 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

189,90 TL

(189,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 199.9
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 gr x2

Satıcı: Yayla Store

194,95 TL

(194,95 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 204.95
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 Gr x 2 Adet

Satıcı: e-grossmarket

202,85 TL

(202,85 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 212.85
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 Gr X 2 Adet

Satıcı: egrossmarket

209,90 TL

(209,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 209.90
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 Gr x 4 Adet

Satıcı: B&E LİFE

449,00 TL

(224,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 449.00
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 Gr X 2 Adet

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

229,00 TL

(229,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 239
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 Gr x 4 Adet

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

459,00 TL

(229,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 459.00
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 Gr X 4 Adet

Satıcı: B&R SHOPPİNG

479,80 TL

(239,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 479.80
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 G

Satıcı: gurmepasaj

129,90 TL

(259,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 129.90
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 gr

Satıcı: gurmepasaj

129,90 TL

(259,80 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 139.9
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 gr

Satıcı: Gurmenet

136,01 TL

(272,02 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 146.01
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 G

Satıcı: E-GrossMarket

141,85 TL

(283,70 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 141.85
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 gr

Satıcı: B&E LİFE

149,99 TL

(299,98 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 159.99
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 gr

Satıcı: e-grossmarket

154,34 TL

(308,68 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

16 164.34
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 Gr

Satıcı: B&R SHOPPİNG

159,40 TL

(318,80 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 169.4
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 Gr X 2 Adet

Satıcı: B&R SHOPPİNG

319,60 TL

(319,60 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 319.60
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 gr

Satıcı: Kodal Dijital

159,90 TL

(319,80 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

19 169.9
Yayla Siyah Fasulye 500 Gr

Satıcı: egrossmarket

160,90 TL

(321,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 160.90
Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 gr

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

199,00 TL

(398,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

21 209

Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 gr Fiyat Geçmişi

Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 gr Temel Özellikleri

Yok

Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Gurme Siyah Fasulye 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.