Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
ABD
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 gr (500 g) Fiyatları

Yayla Gurme Siyah Pirinç (500 Gr)

Satıcı: Amazon.com.tr

66,99 TL

(133,98 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

1 76.99
Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 G x 8 Adet (Koli)

Satıcı: gurmepasaj

799,90 TL

(199,98 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 799.90
Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 G

Satıcı: alvantaj

117,11 TL

(234,22 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 117.11
Yayla Siyah Pirinç 500 gr x 4 Adet

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

479,00 TL

(239,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 479.00
Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 G x 8 Adet (Koli)

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

999,00 TL

(249,75 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 999.00
Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 gr

Satıcı: Yayla Store

124,95 TL

(249,90 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 134.95
Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 gr x2

Satıcı: Yayla Store

265,95 TL

(265,95 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 275.95
Yayla Gurme Siyah Pirinç Black Rıce 500 gr

Satıcı: Gurmenet

143,77 TL

(287,54 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 153.77
Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 G

Satıcı: gurmepasaj

148,90 TL

(297,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 148.90
Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 gr

Satıcı: gurmepasaj

148,90 TL

(297,80 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 158.9
Yayla Siyah Pirinç 500 gr x 4 Adet

Satıcı: B&E LİFE

650,00 TL

(325,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 650.00
Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 gr

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

199,00 TL

(398,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 209
Yayla Siyah Pirinç 500 Gr X 2 Adet

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

399,00 TL

(399,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 399.00
Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 gr

Satıcı: Güzelevler Market

210,00 TL

(420,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 220
Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 Gr

Satıcı: EMGFOOD

225,00 TL

(450,00 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

15 235
Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 G

Satıcı: emgfood

270,00 TL

(540,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

16 270.00
Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 Gr

Satıcı: EMGFOOD

300,00 TL

(600,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

17 300.00

Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 gr (500 g) Fiyat Geçmişi

Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 gr Ürün Ailesi

Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 gr Bakliyat 500 g 66,99 TL(133,98 TL/Kg)
Yayla Gurme Siyah Pirinç 5 kg Bakliyat 5 kg Fiyat bulunamadı

Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 gr (500 g) Temel Özellikleri

ABD
Yok

Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 gr (500 g) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Gurme Siyah Pirinç 500 gr (500 g) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.