Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Ürün Yöresi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Gurme Siyez Bulgur 500 gr Fiyatları

Yayla Gurme Siyez Bulgur 500 G

Satıcı: kaytika

187,95 TL

(375,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 187.95
Yayla Gurme Siyez Bulgur 500 Gr X 6 Adet

Satıcı: E-GrossMarket

668,25 TL

(222,75 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 668.25
Yayla Gurme Siyez Bulgur 500 Gr X 6 Adet

Satıcı: kaytika

733,15 TL

(244,38 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 733.15
yayla Gurme Siyez Bulgur, 500 gr x 8

Satıcı: kaytika

1.029,95 TL

(257,49 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1039.95
Yayla Gurme Siyez Bulgur 500 gr x 6 Adet

Satıcı: e-grossmarket

801,90 TL

(267,30 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 801.90
Yayla Gurme Siyez Bulgur 500 gr x 3 Adet

Satıcı: e-grossmarket

463,90 TL

(309,27 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 463.90
yayla Gurme Siyez Bulgur, 500 gr Tekli Paket

Satıcı: Amazon.com.tr

187,95 TL

(375,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

7 197.95
yayla Gurme Siyez Bulgur, 500 gr Tekli Paket 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

375,90 TL

(375,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 385.9
Yayla Gurme Siyez Bulgur 500 gr

Satıcı: kaytika

219,95 TL

(439,90 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 229.95
Yayla Gurme Siyez Bulgur 500 gr

Satıcı: kaytika

219,95 TL

(439,90 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 229.95
Yayla Gurme Siyez Bulgur 500 gr

Satıcı: e-grossmarket

239,90 TL

(479,80 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 249.9
Yayla Gurme Siyez Bulgur 500 gr x5

Satıcı: Yayla Store

1.236,95 TL

(494,78 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 1236.95
Yayla Gurme Siyez Bulgur 500 gr x4

Satıcı: Yayla Store

999,95 TL

(499,98 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 999.95
Yayla Gurme Siyez Bulgur 500 gr x3

Satıcı: Yayla Store

758,95 TL

(505,97 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

14 758.95
Yayla Gurme Siyez Bulgur 500 gr x2

Satıcı: Yayla Store

511,95 TL

(511,95 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

15 511.95
Yayla Gurme Siyez Bulgur 500 gr

Satıcı: Yayla Store

268,95 TL

(537,90 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

16 278.95

Yayla Gurme Siyez Bulgur 500 gr Fiyat Geçmişi

Yayla Gurme Siyez Bulgur 500 gr Temel Özellikleri

Yok

Yayla Gurme Siyez Bulgur 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Gurme Siyez Bulgur 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.