Ürün Tipi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Gurme Üç Renkli Karışık Kinoa 500 gr (500 g) Fiyatları

Yayla Gurme Karışık Kinoa 500 gr

Satıcı: Yayla Store

273,54 TL

(547,08 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 283.54
Yayla Gurme Karışık Kinoa 500 G X 8 Adet (Koli)

Satıcı: B&R SHOPPİNG

2.001,70 TL

(500,43 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2001.70
Yayla Gurme Karışık Kinoa 500 gr x5

Satıcı: Yayla Store

1.311,95 TL

(524,78 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 1311.95
Yayla Gurme Karışık Kinoa 500 gr x4

Satıcı: Yayla Store

1.059,95 TL

(529,98 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 1059.95
Yayla Gurme Karışık Kinoa 500 gr x3

Satıcı: Yayla Store

803,95 TL

(535,97 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 803.95
Yayla Gurme Karışık Kinoa 500 G

Satıcı: ccaticaret

282,60 TL

(565,20 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 282.60
Yayla Gurme Karışık Üç Renkli Kinoa 500 Gr

Satıcı: Gurmenet

298,69 TL

(597,38 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 308.69
Yayla Gurme Karışık Kinoa 500 gr x2

Satıcı: B&E LİFE

599,00 TL

(599,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 599.00
Yayla Gurme Karışık Kinoa 500 G

Satıcı: gurmepasaj

299,90 TL

(599,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 299.90
Yayla Gurme Karışık Kinoa 500 Gr

Satıcı: gurmepasaj

299,90 TL

(599,80 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 309.9
Yayla Gurme Karışık Kinoa 500 gr x3

Satıcı: Yayla Store

900,95 TL

(600,63 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 900.95
Yayla Gurme Karışık Kinoa 500 gr x2

Satıcı: Yayla Store

607,95 TL

(607,95 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 607.95
Yayla Gurme Karışık Kinoa 500 gr

Satıcı: CCA TİCARET

309,60 TL

(619,20 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 309.60
Yayla Gurme Karışık Kinoa 500 Gr

Satıcı: B&R SHOPPİNG

319,60 TL

(639,20 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 319.60
Yayla Gurme Karışık Kinoa 500 Gr

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

349,00 TL

(698,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 349.00
Yayla Gurme Karışık Kinoa 500 Gr

Satıcı: KOLOĞLU GIDA

350,00 TL

(700,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 350.00
Yayla Gurme Karışık Kinoa 500 Gr

Satıcı: B&E LİFE

399,00 TL

(798,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 399.00
Yayla Gurme Karışık Kinoa 500 G

Satıcı: emgfood

405,00 TL

(810,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 405.00
Yayla Gurme 3 Renkli (Karışık) Kinoa 500 Gr

Satıcı: EMGFOOD

500,00 TL

(1.000,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 500.00

Yayla Gurme Üç Renkli Karışık Kinoa 500 gr (500 g) Fiyat Geçmişi

Yayla Gurme Üç Renkli Karışık Kinoa 500 gr Ürün Ailesi

Yayla Gurme Üç Renkli Karışık Kinoa 500 gr Bakliyat 500 g 273,54 TL(500,43 TL/Kg)
Yayla Gurme Üç Renkli Karışık Kinoa 5 kg Bakliyat 5 kg Fiyat bulunamadı

Yayla Gurme Üç Renkli Karışık Kinoa 500 gr (500 g) Temel Özellikleri

Yok

Yayla Gurme Üç Renkli Karışık Kinoa 500 gr (500 g) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kinoa
• Kullanım Alanı Salata Tatlı
• Menşei Peru
• Organik Sertifikası Yok
• Ağırlık 500 g

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Gurme Üç Renkli Karışık Kinoa 500 gr (500 g) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.