Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
42,50 TL(42,50 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 42.50 Yayla Bakliyat Kırmızı Mercimek 1 kg x 8 AdetSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
439,90 TL(54,99 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 439.90 Yayla Bakliyat Kırmızı Mercimek 1 Kg x 8 AdetSatıcı: GELTAT SUPERMARKET
459,00 TL(57,38 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
3 459.00 Yayla Bakliyat Kırmızı Mercimek 1 Kg x 8 AdetSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
489,00 TL(61,13 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
4 499 Yayla Bakliyat Kırmızı Mercimek 1 kg x 4 AdetSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
249,00 TL(62,25 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 249.00 Yayla Bakliyat Kırmızı Mercimek 1 Kg x 4 AdetSatıcı: GELTAT SUPERMARKET
259,00 TL(64,75 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
6 259.00 Yayla Bakliyat Kırmızı Mercimek 1 Kg x 4 AdetSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
274,90 TL(68,73 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
7 284.9 Yayla Kırmızı Mercimek 1 Kg 71,18 TL(71,18 TL/Kg)
+ 39,90 TL Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 81.18 Yayla Bakliyat Kırmızı Mercimek 1 Kg x 2'li PaketSatıcı: GELTAT SUPERMARKET
149,00 TL(74,50 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
9 149.00 Yayla Bakliyat Kırmızı Mercimek 1 kg x 2'li PaketSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
149,00 TL(74,50 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 159 Yayla Bakliyat Kırmızı Mercimek 1 Kg x 2'li PaketSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
164,90 TL(82,45 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
11 174.9 Yayla Kırmızı Mercimek 1 Kg & Yayla Koçbaşı Nohut 1 KgSatıcı: Amazon.com.tr
117,46 TL(117,46 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
12 117.46