Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Patlayan Mısır 1 kg (1 kg) Fiyatları

Yayla Patlayan Mısır 1 kg

Satıcı: Yayla Store

87,95 TL

(87,95 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 97.95
Yayla Patlayan Mısır 1 kg x5

Satıcı: Yayla Store

402,95 TL

(80,59 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 402.95
Yayla Patlayan Mısır 1 kg x4

Satıcı: Yayla Store

326,95 TL

(81,74 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 326.95
Yayla Patlayan Mısır 1 kg x3

Satıcı: Yayla Store

247,95 TL

(82,65 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 257.95
Yayla Patlayan Mısır 1 kg x2

Satıcı: Yayla Store

166,95 TL

(83,48 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 176.95
Yayla Bakliyat Patlayan Mısır, 1 kg

Satıcı: Amazon.com.tr

90,95 TL

(90,95 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 100.95
Yayla Bakliyat Patlayan Mısır, 1 kg 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

181,90 TL

(90,95 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 191.9
Yayla Patlayan Mısır 1 KG

Satıcı: ccaticaret

94,35 TL

(94,35 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 94.35
Yayla Patlayan Mısır 1 Kg

Satıcı: pudimarket

95,90 TL

(95,90 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 105.9
Yayla Patlayan Mısır 1 Kg

Satıcı: Şehzade Online

169,90 TL

(169,90 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 179.9
Yayla Patlayan Mısır 1 Kg

Satıcı: Şehzade Online

169,90 TL

(169,90 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 179.9
Yayla Patlayan Mısır 1 kg

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

172,61 TL

(172,61 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 182.61
Yayla Bakliyat Patlayan Mısır, 1 kg

Satıcı: Şehzade Online

178,00 TL

(178,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 178.00
Yayla Patlayan Mısır 1 KG

Satıcı: ŞehzadeOnline

178,00 TL

(178,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

14 178.00
Yayla Patlayan Mısır 1 KG

Satıcı: otuz2

191,79 TL

(191,79 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

15 191.79

Yayla Patlayan Mısır 1 kg (1 kg) Fiyat Geçmişi

Yayla Patlayan Mısır 1 kg Ürün Ailesi

Yayla Patlayan Mısır 500 gr Bakliyat 500 g 47,95 TL(83,18 TL/Kg)
Yayla Patlayan Mısır 1 kg Bakliyat 1 kg 87,95 TL(80,59 TL/Kg)

Yayla Patlayan Mısır 1 kg (1 kg) Temel Özellikleri

Yok

Yayla Patlayan Mısır 1 kg (1 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Patlayan Mısır 1 kg (1 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.