Ürün Tipi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Pilavlık Bulgur 1 kg (1 kg) Fiyatları

Yayla Pilavlık Bulgur 1 kg

Satıcı: Amazon.com.tr

65,95 TL

(65,95 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 75.95
Yayla Pilavlık Bulgur 1 KG

Satıcı: ccaticaret

66,60 TL

(66,60 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 66.60
Yayla Pilavlık Bulgur 1 Kg 5 Li

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

353,10 TL

(70,62 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 353.10
Yayla Pilavlık Bulgur 1 kg x5

Satıcı: Yayla Store

379,95 TL

(75,99 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 379.95
Yayla Pilavlık Bulgur 1 kg x4

Satıcı: Yayla Store

307,95 TL

(76,99 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 307.95
Yayla Pilavlık Bulgur 1 kg 5'li

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

386,10 TL

(77,22 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 386.10
Yayla Pilavlık Bulgur 1 kg x3

Satıcı: Yayla Store

232,95 TL

(77,65 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 242.95
Yayla Pilavlık Bulgur 1 kg

Satıcı: pudimarket

82,90 TL

(82,90 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 92.9
Yayla Pilavlık Bulgur 1 kg

Satıcı: Yayla Store

82,95 TL

(82,95 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 92.95
Yayla Pilavlık Bulgur 1 kg 5 li

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

429,00 TL

(85,80 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 439
Yayla Pilavlık Bulgur 1 Kg X 16 Adet (16 Kg)

Satıcı: IYAŞ AVM

1.446,20 TL

(90,39 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1446.20
Yayla Pilavlık Bulgur 1 kg 5 li

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

509,00 TL

(101,80 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 519
Yayla Bakliyat Yayla Pilavlık Bulgur 1 Kg 3 Lü

Satıcı: IYAŞ AVM

332,40 TL

(110,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 332.40
Yayla Pilavlık Bulgur 1 Kg 3 Lü

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

336,16 TL

(112,05 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 336.16
Yayla Pilavlık Bulgur 1 kg

Satıcı: CCA TİCARET

117,90 TL

(117,90 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

15 127.9
Yayla Pilavlık Bulgur 1 Kg ( 4 Adet)

Satıcı: fresh in city

490,00 TL

(122,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 490.00
Yayla Pilavlık Bulgur 1 Kg

Satıcı: IYAŞ AVM

183,20 TL

(183,20 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 183.20
Yayla Pilavlık Bulgur 1 kg

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

185,21 TL

(185,21 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

18 195.21
Yayla Pilavlık Bulgur 1 KG

Satıcı: otuz2

205,79 TL

(205,79 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

19 205.79

Yayla Pilavlık Bulgur 1 kg (1 kg) Fiyat Geçmişi

Yayla Pilavlık Bulgur 1 kg (1 kg) Temel Özellikleri

Yok

Yayla Pilavlık Bulgur 1 kg (1 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Bulgur
• Kullanım Alanı Pilav
• Menşei Türkiye
• Organik Sertifikası Yok
• Ağırlık 1 kg
• Diğer Özellikler Durum Buğdayı Mahsulü

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Pilavlık Bulgur 1 kg (1 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.