Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Ürün Yöresi:
Ege
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Sarı Mercimek 1 kg (1 kg) Fiyatları

Yayla Sarı Mercimek (1 Kg)

Satıcı: Amazon.com.tr

120,95 TL

(120,95 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 130.95
Yayla Sarı Mercimek 1 Kg X5

Satıcı: yaylabakliyat

420,47 TL

(84,09 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 420.47
Yayla Sarı Mercimek 1 kg x5

Satıcı: Yayla Store

696,95 TL

(139,39 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 696.95
Yayla Sarı Mercimek 1 kg x4

Satıcı: Yayla Store

562,95 TL

(140,74 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 562.95
Yayla Sarı Mercimek 1 kg x3

Satıcı: Yayla Store

427,95 TL

(142,65 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 427.95
Yayla Sarı Mercimek 1 kg x2

Satıcı: Yayla Store

287,95 TL

(143,98 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 297.95
Yayla Sarı Mercimek 1 kg

Satıcı: Yayla Store

151,19 TL

(151,19 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 161.19
Yayla Sarı Mercimek 1 kg x2

Satıcı: Yayla Store

321,95 TL

(160,98 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 321.95
Yayla Sarı Mercimek 1 Kg

Satıcı: pudimarket

174,50 TL

(174,50 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 184.5
Yayla Haşlanmış Bezelye 700 Gr & Sarı Mercimek 1 Kg

Satıcı: Amazon.com.tr

200,45 TL

(200,45 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 210.45
Yayla Sarı Mercimek (1 Kg) (2 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

241,90 TL

(241,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 251.9
Yayla Sarı Mercimek 1 Kg

Satıcı: YILDIZ ONLINE

294,20 TL

(294,20 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 294.20
Yayla Sarı Mercimek 1 kg

Satıcı: YILDIZ ONLİNE

335,70 TL

(335,70 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 335.70

Yayla Sarı Mercimek 1 kg (1 kg) Fiyat Geçmişi

Yayla Sarı Mercimek 1 kg (1 kg) Temel Özellikleri

Ege
Yok

Yayla Sarı Mercimek 1 kg (1 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Mercimek
• Ürün Cinsi Sarı Mercimek
• Kullanım Alanı Çorba
• Menşei Türkiye
• Ürün Yöresi Ege
• Organik Sertifikası Yok
• Ağırlık 1 kg
• Diğer Özellikler Düşük Glisemik İndeksli

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Sarı Mercimek 1 kg (1 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.