Ürün Tipi:
Menşei:
Ürün Yöresi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Tane Tane Pirinç 5 kg Fiyatları

Yayla Tane Tane Pirinç 5 KG

Satıcı: yaylabakliyat

404,23 TL

(80,85 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 404.23
Yayla Tane Tane Pirinç 5 Kg X2

Satıcı: yaylabakliyat

768,47 TL

(76,85 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 768.47
Yayla Tane Tane Pirinç 5 KG

Satıcı: kaytika

413,55 TL

(82,71 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 413.55
Yayla Dökme Çuval Tane Tane Pirinç 5 Kg

Satıcı: kaytika

431,70 TL

(86,34 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 431.70
Yayla Tane Tane Pirinç 5 Kg

Satıcı: ŞEHZADEGRUPONLİNE

440,90 TL

(88,18 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 440.90
Yayla Tane Tane Pirinç (Çuval) 5 kg

Satıcı: Şehzade Online

474,32 TL

(94,86 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 474.32
Yayla Tane Tane Pirinç 5 Kg (ÇUVAL)

Satıcı: kaytika

519,00 TL

(103,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 519.00
Yayla Tane Tane Pirinç 5 KG

Satıcı: ŞehzadeOnline

544,00 TL

(108,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 544.00
Yayla Tane Tane Pirinç 5 Kg (ÇUVAL)

Satıcı: Şehzade Online

605,00 TL

(121,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 605.00
Yayla Tane Tane Pirinç 5 kg x4

Satıcı: Yayla Store

2.492,95 TL

(124,65 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 2492.95
Yayla Tane Tane Pirinç 5 kg x2

Satıcı: Yayla Store

1.273,95 TL

(127,40 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 1273.95
Yayla Tane Tane Pirinç (Çuval) 5 kg

Satıcı: Yayla Store

669,95 TL

(133,99 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 669.95

Yayla Tane Tane Pirinç 5 kg Fiyat Geçmişi

Yayla Tane Tane Pirinç 5 kg Ürün Ailesi

Yayla Tane Tane Pirinç 5 kg Temel Özellikleri

Yok

Yayla Tane Tane Pirinç 5 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Pirinç
• Kullanım Alanı Pilav
• Menşei Tayland
• Ürün Yöresi Asya
• Gluten Yok
• Organik Sertifikası Yok
• Ağırlık 5 kg

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Tane Tane Pirinç 5 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.