Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Yeşil Mercimek 1 kg (1 kg) Fiyatları

Yayla Yeşil Mercimek 1 Kg

Satıcı: Amazon.com.tr

107,95 TL

(107,95 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 117.95
Yayla Yeşil Mercimek 1 KG

Satıcı: ccaticaret

110,50 TL

(110,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 110.50
Yayla Yeşil Mercimek 1 kg x5

Satıcı: Yayla Store

621,95 TL

(124,39 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 621.95
Yayla Yeşil Mercimek 1 kg x3

Satıcı: Yayla Store

381,95 TL

(127,32 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 381.95
Yayla Yeşil Mercimek 1 kg

Satıcı: Yayla Store

134,94 TL

(134,94 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 144.94
Yayla Yeşil Mercimek 1 Kg 3 Lü

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

413,50 TL

(137,83 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 413.50
Yeşil Mercimek Toros Yayla 1 Kg

Satıcı: Silifke Market

144,40 TL

(144,40 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 154.4
Yayla Yeşil Mercimek 1 kg 3 lü

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

440,10 TL

(146,70 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 440.10
Yayla Yeşil Mercimek, Kuru Bakliyat, 1 kg Paket, 3'lü Set

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

499,00 TL

(166,33 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 509
Yayla Yeşil Mercimek 1 kg

Satıcı: CCA TİCARET

172,80 TL

(172,80 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 182.8
Yayla Yeşil Mercimek 1 kg

Satıcı: pudimarket

174,50 TL

(174,50 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 184.5
Yayla Yesil Mercimek 1 kg 3 lü 549,00 TL

(183,00 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 559
Yayla Kırmızı Mercimek 1 Kg & Yayla Yeşil Mercimek 1 Kg

Satıcı: Amazon.com.tr

210,45 TL

(210,45 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

13 220.45
Yayla Yeşil Mercimek 1 kg

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

268,97 TL

(268,97 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 278.97
Yayla Yeşil Mercimek 1 Kg ( 4 Adet)

Satıcı: fresh in city

1.125,00 TL

(281,25 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 1125.00

Yayla Yeşil Mercimek 1 kg (1 kg) Fiyat Geçmişi

Yayla Yeşil Mercimek 1 kg (1 kg) Temel Özellikleri

Yok

Yayla Yeşil Mercimek 1 kg (1 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Yeşil Mercimek 1 kg (1 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.