Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YazarBakliyat
93,53 TL(93,53 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 103.53 Yazar Yerli Aşurelik Buğday 6 x 1 KGSatıcı: YazarBakliyat
202,02 TL(33,67 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 202.02 Yazar Yerli Aşurelik Buğday 12 x 1 KGSatıcı: YazarBakliyat
414,21 TL(34,52 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 414.21 Yazar Aşurelik Buğday 5 x 1 KGSatıcı: YazarBakliyat
181,14 TL(36,23 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 191.14 Yazar Yerli Aşurelik Buğday 4 x 1 KGSatıcı: YazarBakliyat
174,76 TL(43,69 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 184.76 Yazar Yerli Aşurelik Buğday 1 Kg. x 2 PaketSatıcı: YazarBakliyat
135,48 TL(67,74 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 145.48 Yazar Aşurelik Buğday 1 Kg. x 2 Paket 143,55 TL(71,78 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
7 153.55 Yazar Aşurelik Buğday 1 Kg. 99,09 TL(99,09 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
8 109.09