Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YazarBakliyat
143,61 TL(143,61 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 153.61 Yazar Barbunya 6 x 1 KGSatıcı: YazarBakliyat
533,12 TL(88,85 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 533.12 Yazar Barbunya 4 x 1 KGSatıcı: YazarBakliyat
359,38 TL(89,85 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 359.38 Yazar Barbunya 1 Kg. x 4 PaketSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
380,77 TL(95,19 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 390.77 Yazar Bakliyat Kuru Barbunya 12 x 1 KGSatıcı: YazarBakliyat
1.278,48 TL(106,54 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 1278.48 Yazar Barbunya 2 x 1 KGSatıcı: YazarBakliyat
214,80 TL(107,40 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 214.80 Yazar Barbunya Fasulye 1KgSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
152,15 TL(152,15 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 162.15