Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yazar Dermason Kuru Fasulye 1 kg Fiyatları

Yazar Dermason Fasulye 1Kg

Satıcı: YAZAR

210,60 TL

(210,60 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 220.6
Yazar Dermason Fasulye 1 Kg. X 12 Paket

Satıcı: YAZAR

1.538,20 TL

(128,18 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 1538.20
Yazar Dermason Fasulye 1 Kg. X 6 Paket

Satıcı: YAZAR

807,20 TL

(134,53 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 807.20
Yazar Dermason Fasulye 1 Kg X 3 Paket

Satıcı: YAZAR

408,50 TL

(136,17 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 408.50
Yazar Dermason Fasulye 1 Kg. X 4 Paket

Satıcı: YAZAR

568,90 TL

(142,23 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 568.90
Yazar Dermason Fasulye 1Kg X 2 Paket

Satıcı: YAZAR

325,80 TL

(162,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 325.80
Yazar Dermason Fasulye 1 Kg. x 12 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

2.736,43 TL

(228,04 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2746.43
Yazar Dermason Fasulye 1 Kg. x 6 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.436,06 TL

(239,34 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1446.06
Yazar Dermason Fasulye 1 Kg x 3 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

726,65 TL

(242,22 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 736.65
Yazar Dermason Fasulye 1 Kg. x 4 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.012,03 TL

(253,01 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1022.03
Yazar Dermason Fasulye 1Kg x 2 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

579,52 TL

(289,76 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 589.52

Yazar Dermason Kuru Fasulye 1 kg Fiyat Geçmişi

Yazar Dermason Kuru Fasulye 1 kg Ürün Ailesi

Yazar Dermason Kuru Fasulye 1 kg Temel Özellikleri

Yok

Yazar Dermason Kuru Fasulye 1 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yazar Dermason Kuru Fasulye 1 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.