Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YazarBakliyat
89,65 TL(99,61 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 99.65 Yazar Dolmalık Kırık Pirinç 15 x 900 GSatıcı: YazarBakliyat
422,16 TL(31,27 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 422.16 Yazar Dolmalık Kırık Pirinç 900 Gr. x 15 AdetSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
447,29 TL(33,13 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
3 457.29 Yazar Dolmalık Kırık Pirinç 900 Gr. x 12 AdetSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
418,43 TL(38,74 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
4 428.43 Yazar Dolmalık Kırık Pirinç 6 x 900 GSatıcı: YazarBakliyat
225,83 TL(41,82 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 225.83 Yazar Dolmalık Kırık Pirinç 4 x 900 GSatıcı: YazarBakliyat
158,88 TL(44,13 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
6 168.88 Yazar Dolmalık Kırık Pirinç 900 Gr. x 6 AdetSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
239,27 TL(44,31 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
7 249.27 Yazar Dolmalık Kırık Pirinç 900 Gr. x 4 AdetSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
168,33 TL(46,76 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
8 178.33