Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YazarBakliyat
94,19 TL(94,19 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 104.19 Yazar Dolmalık Pirinç 12 x 1 KGSatıcı: YazarBakliyat
440,31 TL(36,69 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 440.31 Yazar Dolmalık Pirinç 6 x 1 KGSatıcı: YazarBakliyat | 2 yorum
234,91 TL(39,15 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 234.91 Yazar Dolmalık Pirinç 4 x 1 KGSatıcı: YazarBakliyat
164,55 TL(41,14 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 174.55 YAZAR Dolmalık Sütlaçlık Kırık Pirinç 1 Kg X 4 PaketSatıcı: YAZAR GIDA SANAYİİ TİCARET LTD ŞTİ
172,29 TL(43,07 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 182.29 Yazar Dolmalık Kırık Pirinç 2 x 1 KGSatıcı: YazarBakliyat | 1 yorum
123,70 TL(61,85 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 133.7 Yazar Dolmalık Kırık Pirinç 1 Kg X2 PaketSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
131,06 TL(65,53 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 141.06 Yazar Dolmalık Sütlaçlık Kırık Pirinç 1KgSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
99,80 TL(99,80 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 109.8 Yazar Dolmalık Kırık Pirinç 1 Kg. x 6 AdetSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
248,89 TL(248,89 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
9 258.89