Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Ürün Yöresi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 kg Fiyatları

Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

640,10 TL

(128,02 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 640.10
Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 Kg X 6 Paket

Satıcı: YAZAR

3.544,90 TL

(118,16 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3544.90
Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 Kg X 4 Paket.

Satıcı: YAZAR

2.381,60 TL

(119,08 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2381.60
Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 Kg X 2 Paket.

Satıcı: YAZAR

1.248,80 TL

(124,88 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1248.80
Yazar Baldo Gönen Pilavlık Pirinç 5 KG

Satıcı: YazarBakliyat

674,23 TL

(134,85 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 674.23
YAZAR Gönen Baldo Pirinç 5 Kg

Satıcı: YAZAR GIDA SANAYİİ TİCARET LTD ŞTİ

757,22 TL

(151,44 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 757.22
Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 Kg. + Yeşil Mercimek 2 Kg.

Satıcı: YAZAR

917,10 TL

(183,42 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 917.10
Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 Kg x 6 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

6.306,40 TL

(210,21 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 6316.4
Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 Kg x 4 Paket.

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

4.236,83 TL

(211,84 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

9 4246.83
Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 Kg x 2 Paket.

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

2.221,61 TL

(222,16 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 2231.61

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.138,71 TL

(227,74 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

11 1148.71
Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 Kg. + Pilavlık Bulgur 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

1.217,00 TL

(243,40 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 1217.00
Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 Kg. + Yeşil Mercimek 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

1.249,60 TL

(249,92 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 1249.60
Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 Kg. + Koçbaşı Nohut 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

1.362,00 TL

(272,40 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 1362.00
Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 Kg. + Kırmızı Mercimek 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

1.488,10 TL

(297,62 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 1488.10
Yazar Kuru Gıda Seti Gönen Baldo Pirinç 5 Kg Kuru Fasulye 5 Kg Koçbaşı Nohut 5 Kg=15Kg

Satıcı: YAZAR

1.802,60 TL

(360,52 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 1802.60

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

2.165,04 TL

(433,01 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

17 2175.04

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

2.223,14 TL

(444,63 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

18 2233.14

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

2.647,39 TL

(529,48 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

19 2657.39

Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 kg Fiyat Geçmişi

Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 kg Temel Özellikleri

Yok

Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.