Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YazarBakliyat | 1 yorum
401,72 TL(80,34 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 401.72 Yazar Koçbaşı Nohut 6 x 5 KGSatıcı: YazarBakliyat | 1 yorum
2.207,91 TL(73,60 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 2207.91 Yazar Koçbaşı Nohut 4 x 5 KGSatıcı: YazarBakliyat
1.482,95 TL(74,15 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 1482.95 Yazar Koçbaşı Nohut 5 Kg x 4 PaketSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
1.571,22 TL(78,56 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 1581.22 Yazar Koçbaşı Nohut 5 Kg.Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
425,63 TL(85,13 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 435.63 Yazar Pilavlık Bulgur 5 Kg. + Koçbaşı Nohut 5 Kg.Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
529,52 TL(105,90 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 539.52 Yazar Pilavlık Pirinç 5 KG + Yazar Koçbaşı Nohut 5 KGSatıcı: YazarBakliyat
556,62 TL(111,32 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 556.62 Yazar Kırmızı Mercimek 5 Kg. + Koçbaşı Nohut 5 Kg.Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
629,82 TL(125,96 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 639.82 Yazar Osmancık Pirinç 5 Kg. + Koçbaşı Nohut 5 Kg.Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
666,35 TL(133,27 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 676.35 Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 Kg. + Koçbaşı Nohut 5 Kg.Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
864,67 TL(172,93 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 874.67