Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yazar Köy Tipi Pilavlık Bulgur 1 kg Fiyatları

Yazar Köy Tipi Pilavlık Bulgur 1Kg

Satıcı: YAZAR

126,30 TL

(126,30 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 136.3
Yazar Köy Tipi Pilavlık Bulgur 1 Kg X 12 Paket

Satıcı: YAZAR

724,10 TL

(60,34 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 724.10
Yazar Köy Tipi Pilavlık Bulgur 1 Kg X 6 Paket

Satıcı: YAZAR

372,50 TL

(62,08 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 372.50
Yazar Köy Tipi Pilavlık Bulgur 1 Kg X 4 Paket

Satıcı: YAZAR

250,60 TL

(62,65 TL/Kg)

+ 86,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 260.6
Yazar Köy Tipi Pilavlık Bulgur 1 Kg X 2 Paket

Satıcı: YAZAR

173,00 TL

(86,50 TL/Kg)

+ 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 183
Yazar Köy Tipi Pilavlık Bulgur 1 Kg x 12 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.288,13 TL

(107,34 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 1298.13
Yazar Köy Tipi Pilavlık Bulgur 1 Kg x 6 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

662,70 TL

(110,45 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 662.70
Yazar Köy Tipi Pilavlık Bulgur 1 Kg x 4 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

445,74 TL

(111,44 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 445.74
Yazar Köy Tipi Pilavlık Bulgur 1 Kg x 2 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

307,68 TL

(153,84 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 307.68
Yazar Köy Tipi Pilavlık Bulgur 1Kg

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

224,70 TL

(224,70 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 234.7

Yazar Köy Tipi Pilavlık Bulgur 1 kg Fiyat Geçmişi

Yazar Köy Tipi Pilavlık Bulgur 1 kg Ürün Ailesi

Yazar Köy Tipi Pilavlık Bulgur 1 kg Temel Özellikleri

Yok

Yazar Köy Tipi Pilavlık Bulgur 1 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Bulgur
• Ürün Cinsi Köy Bulgur
• Kullanım Alanı Pilav
• Gluten Var
• Organik Sertifikası Yok
• Ağırlık 1 kg

TANE ÖZELLİKLERİ

Yazar Köy Tipi Pilavlık Bulgur 1 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.