Yazar Kuru Fasulye 900 gr

Ürün Tipi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yazar Kuru Fasulye 900 gr Fiyatları

Yazar Kuru Fasulye 900 Gr.

Satıcı: YAZAR

195,00 TL

(216,67 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 205
Yazar Kuru Fasulye 900 Gr. X 15 Adet

Satıcı: YAZAR

1.632,10 TL

(120,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 1632.10
Yazar Kuru Fasulye 900 Gr. X 12 Paket

Satıcı: YAZAR

1.395,20 TL

(129,19 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 1395.20
Yazar Kuru Fasulye 900 Gr. X 6 Paket

Satıcı: YAZAR

804,00 TL

(148,89 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 804.00
Yazar Kuru Fasulye 900 Gr. X 4 Paket

Satıcı: YAZAR

559,30 TL

(155,36 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 559.30
Yazar Kuru Fasulye 900 Gr. x 15 Adet

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

2.903,61 TL

(215,08 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 2913.61
Yazar Kuru Fasulye 900 Gr. x 12 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

2.482,01 TL

(229,82 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 2492.01
Yazar Kuru Fasulye 900 Gr. x 6 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.430,41 TL

(264,89 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

8 1440.41
Yazar Kuru Fasulye 900 Gr. x 4 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

995,07 TL

(276,41 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 1005.07
Yazar Kuru Fasulye 900 Gr x 2 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

536,48 TL

(298,04 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

10 546.48

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

346,87 TL

(385,41 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

11 356.87

Yazar Kuru Fasulye 900 gr Fiyat Geçmişi

Yazar Kuru Fasulye 900 gr Temel Özellikleri

Yok

Yazar Kuru Fasulye 900 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yazar Kuru Fasulye 900 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.