Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
(60,81 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 304.07 Yazar Mas Fasulye 5 Kg X 4 Paket 1.011,46 TL(50,57 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 1011.46 Yazar Mas Fasulye 5 Kg X 2 Paket 553,79 TL(55,38 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 553.79 Yazar Maş Fasulye 4 x 5 KGSatıcı: YazarBakliyat
1.201,79 TL(60,09 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 1201.79 Yazar Bakliyat Maş Fasulye 5 KGSatıcı: YazarBakliyat
361,29 TL(72,26 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 361.29 Yazar Maş Fasulye 5 KgSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
382,80 TL(76,56 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 392.8 Yazar Maş Fasulye 5 Kg x 2 PaketSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
697,17 TL(139,43 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 707.17 Yazar Maş Fasulye 5 Kg x 4 PaketSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
1.273,32 TL(254,66 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 1283.32