Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
126,54 TL(84,36 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 136.54 Yazar Sari Mercimek 750 Gr X 12 Adet 816,62 TL(90,74 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 816.62 Yazar Sari Mercimek 750 Gr X 6 Adet 440,45 TL(97,88 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 440.45 Yazar Sarı Mercimek 12 x 750 GSatıcı: YazarBakliyat
970,28 TL(107,81 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
4 970.28 Yazar Sari Mercimek 750 Gr X 4 Adet 335,59 TL(111,86 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 335.59 Yazar Sarı Mercimek 750 Gr x 12 AdetSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
1.028,04 TL(114,23 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 1038.04 Yazar Sarı Mercimek 750 Gr x 6 AdetSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
554,49 TL(123,22 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 564.49 Yazar Sarı Mercimek 750 Gr x 4 AdetSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
422,47 TL(140,82 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 432.47 Yazar Sari Mercimek 750 Gr X 2 Adet 218,16 TL(145,44 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 218.16 Yazar Sari Mercimek 750 Gr 136,09 TL(181,45 TL/Kg)
+ 40,95 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 146.09 Yazar Sarı Mercimek 750 GSatıcı: YazarBakliyat
161,71 TL(215,61 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
11 171.71 Yazar Sarı Mercimek 750 GrSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
171,33 TL(228,44 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 181.33