Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yazar Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 kg Fiyatları

Yazar Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1Kg

Satıcı: YAZAR

114,60 TL

(114,60 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 124.6
Yazar Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg. X 12 Adet

Satıcı: YAZAR

708,30 TL

(59,03 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 708.30
Yazar Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg. X 4 Adet

Satıcı: YAZAR

241,70 TL

(60,43 TL/Kg)

+ 86,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 251.7
Yazar Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg. X 6 Adet

Satıcı: YAZAR

365,90 TL

(60,98 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 365.90
YAZAR Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg. x 6 Adet

Satıcı: YAZAR GIDA SANAYİİ TİCARET LTD ŞTİ

432,81 TL

(72,14 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 432.81
Yazar Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg X 2 Paket

Satıcı: YAZAR

173,00 TL

(86,50 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 183
Yazar Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg. x 12 Adet

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.260,12 TL

(105,01 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 1270.12
Yazar Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg. x 4 Adet

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

429,97 TL

(107,49 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 439.97
Yazar Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg. x 6 Adet

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

650,86 TL

(108,48 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 660.86
Yazar Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg x 2 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

307,68 TL

(153,84 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 307.68
Yazar Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1Kg

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

203,90 TL

(203,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 213.9

Yazar Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 kg Fiyat Geçmişi

Yazar Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 kg Ürün Ailesi

Yazar Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 kg Bakliyat 1 kg 114,60 TL(59,03 TL/Kg)
Yazar Şehriyeli Pilavlık Bulgur 25 kg Bakliyat 25 kg 1.215,00 TL(48,60 TL/Kg)

Yazar Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 kg Temel Özellikleri

Yok

Yazar Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yazar Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.