Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Ürün Yöresi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Zarrin Mehr 1121 Basmati Pirinç 10 kg Fiyatları

Zarrin Mehr 1121 Basmati Pirinç 10 Kg (orjinal Marka )

Satıcı: ZARRİN MEHR

1.260,00 TL

(126,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 1260.00
Zarrin Mehr 1121 basmati pirinç 10 kg

Satıcı: ZARRİN MEHR

1.275,00 TL

(127,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1275.00
Zarrin Mehr Hint Pirinci Zarrin Basmati Pirinç 10 Kg

Satıcı: ZARRİN MEHR

1.275,00 TL

(127,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1275.00
Zarrin Mehr Hint Pirinci Zarrin Basmati Pirinç 10 Kg

Satıcı: FarmaBrika

1.513,00 TL

(151,30 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1513.00
Zarrin Mehr Basmati Pirinç 10 KG

Satıcı: farmabrika

1.530,00 TL

(153,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1530.00
Zarrin Mehr Hint Pirinci Zarrin Basmati Pirinç 10 Kg

Satıcı: FarmaBrika

1.530,00 TL

(153,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 1530.00
Zarrin Mehr Zerrin Mehr 1121 Basmati Pirinç 10 kg. Mojdeh. Mahmood

Satıcı: Ravi E-ticaret

1.638,75 TL

(163,88 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 1638.75
Zarrin Mehr Hint Pirinci Zarrin Basmati Pirinç 10 Kg

Satıcı: Ravi E-ticaret

1.638,75 TL

(163,88 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 1638.75
Zarrin Mehr Hint Pirinci Zarrin Basmati Pirinç 10 Kg

Satıcı: Endakçı Pazar

1.700,00 TL

(170,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1700.00
Zarrin Mehr Hint Pirinci Zarrin Basmati Pirinç 10 Kg 1.700,00 TL

(170,00 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 1710
Zarrin Mehr Hint Pirinci Zarrin Basmati Pirinç 10 Kg

Satıcı: RAVI E-TİCARET

1.725,00 TL

(172,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 1725.00
Zarrin Mehr Zerrin Mehr 1121 Basmati Pirinç 10 kg. Mojdeh. Mahmood

Satıcı: RAVI E-TİCARET

1.725,00 TL

(172,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 1725.00
Zarrin Mehr 1121 Basmati Pirinç 10 Kg. Mojdeh. Mahmood

Satıcı: RAVİ E-TİCARET

1.725,00 TL

(172,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1725.00
Zarrin Mehr Hint Pirinci Zarrin Basmati Pirinç 10 Kg

Satıcı: RAVİ E-TİCARET

1.725,00 TL

(172,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 1725.00
Zarrin Mehr Basmati Pirinç 10 KG

Satıcı: akbarshop

2.499,00 TL

(249,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 2499.00

Zarrin Mehr 1121 Basmati Pirinç 10 kg Fiyat Geçmişi

Zarrin Mehr 1121 Basmati Pirinç 10 kg Ürün Ailesi

Zarrin Mehr 1121 Basmati Pirinç 5 kg Bakliyat 5 kg 539,99 TL(108,00 TL/Kg)
Zarrin Mehr 1121 Basmati Pirinç 10 kg Bakliyat 10 kg 1.260,00 TL(126,00 TL/Kg)

Zarrin Mehr 1121 Basmati Pirinç 10 kg Temel Özellikleri

Yok

Zarrin Mehr 1121 Basmati Pirinç 10 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Zarrin Mehr 1121 Basmati Pirinç 10 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.