Ürün Tipi:
Bal Türü:
Üretim Bölgesi:
Ege
Üretim Yeri:
Kovan Tipi:
Flora:
Organik Sertifikası:
Yok
Pratik Kapak:
Yok

Köyceğiz Balı Çam Balı 850 gr Fiyatları

Kb Köyceğiz Balı Çam Balı 850 G Cam Kavanoz

Satıcı: KÖYCEĞİZ BALI

1.033,50 TL

(1.215,88 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 1033.50
Kb Köyceğiz Balı Çam Balı 850 G Cam Kavanoz 2 Adet

Satıcı: KÖYCEĞİZ BALI

1.955,10 TL

(1.150,06 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 1955.10
Köyceğiz Balı Çam Balı Cam Kavanoz 2 x 850 G

Satıcı: KÖYCEĞİZBALI | 5 yorum

1.977,07 TL

(1.162,98 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 1977.07
Köyceğiz Balı Süzme Çam Balı Cam Kavanoz 850 G

Satıcı: KÖYCEĞİZBALI | 440 yorum

1.045,11 TL

(1.229,54 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 1045.11
Köyceğiz Balı Süzme Çam Balı Cam Kavanoz 850 G

Satıcı: Köyceğiz Balı

1.045,11 TL

(1.229,54 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 1045.11
Köyceğiz Çam Balı 850 gr

Satıcı: Köyceğiz Balı

1.066,98 TL

(1.255,27 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1076.98
Köyceğiz Balı Çam Balı 850 G 2 Adet

Satıcı: Köyceğiz Balı

2.196,75 TL

(1.292,21 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 2206.75
Köyceğiz Balı Çam Balı 850 G Cam Kavanoz 2 Adet

Satıcı: Köyceğiz Balı

2.196,75 TL

(1.292,21 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2206.75
Kb Köyceğiz Balı Çam Balı 850 G Cam Kavanoz

Satıcı: Köyceğiz Balı

1.161,23 TL

(1.366,15 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1171.23

Köyceğiz Balı Çam Balı 850 gr Fiyat Geçmişi

Köyceğiz Balı Çam Balı 850 gr Temel Özellikleri

Ege
Yok

Köyceğiz Balı Çam Balı 850 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

AMBALAJ & TASARIM

• Pratik Kapak Yok
• Ambalaj Türü Cam
• Ambalaj Şekli Kavanoz
• Ağırlık 850 gr

Köyceğiz Balı Çam Balı 850 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.