Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kb Köyceğiz Balı Çiçek Balı 4850 G Teneke
Satıcı: KÖYCEĞİZ BALI
4.724,30 TL(974,08 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 4724.30
Köyceğiz Balı Çiçek Balı 4850 G Teneke Satıcı: Köyceğiz Balı
4.777,41 TL(985,03 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 4777.41
kb köyceğiz balı Çiçek Balı 4850 G Teneke Satıcı: Köyceğiz Balı
5.308,23 TL(1.094,48 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 5308.23
Köyceğiz Balı Çiçek Balı 4850 G Teneke Satıcı: Köyceğiz Balı
5.308,23 TL(1.094,48 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 5318.23
Kb Köyceğiz Balı Çiçek Balı 4850 G Teneke Satıcı: Köyceğiz Balı
5.308,23 TL(1.094,48 TL/kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 5318.23
280 gr / Şişe
295,85 TL(1.056,61 TL/kg)
250 gr / Kavanoz
465,70 TL(1.862,80 TL/kg)
450 gr / Kavanoz
594,79 TL(1.321,76 TL/kg)
850 gr / Kavanoz
930,50 TL(986,72 TL/kg)
850 gr / Kutu
1.033,50 TL(1.215,88 TL/kg)
1.85 kg / Kutu
1.956,20 TL(1.057,41 TL/kg)
2.85 kg / Kutu
2.878,90 TL(1.010,14 TL/kg)
4.85 kg / Kutu
4.724,30 TL(974,08 TL/kg)
10 kg / Kutu
7.208,50 TL(720,85 TL/kg)
15 kg / Kutu
10.757,40 TL(717,16 TL/kg)
26.5 kg / Kutu
17.145,40 TL(647,00 TL/kg)
20 kg / Kova
Fiyat bulunamadı