Ürün Tipi:
Bal Türü:
Üretim Bölgesi:
Üretim Yeri:
Van
Kovan Tipi:
Flora:
Pratik Kapak:
Yok

Van Bal Birliği Çiçek Balı 850 gr Fiyatları

Van Bal Birliği Süzme Çiçek Balı 850 Gr X 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

539,00 TL

(317,06 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 539.00
Van Bal Birliği Çiçek Balı 850 gr x 8 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.799,10 TL

(264,57 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 1799.10
Van Bal Birliği Çiçek Balı 850 gr x 6 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.394,10 TL

(273,35 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 1394.10
Van Bal Birliği Çiçek Balı 850 Gr X 8 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.920,80 TL

(282,47 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 1920.80
Van Bal Birliği Çiçek Balı 850 gr x 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

962,10 TL

(282,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 962.10
Van Bal Birliği Çiçek Balı 4 x 850 G

Satıcı: geltatsupermarket

976,58 TL

(287,23 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 976.58
Van Bal Birliği Çiçek Balı 850 Gr X 6 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.490,70 TL

(292,29 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 1490.70
Van Bal Birliği Çiçek Balı 850 Gr X 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.005,70 TL

(295,79 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 1005.70
Van Bal Birliği Çiçek Balı 850 Gr x 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

539,10 TL

(317,12 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 539.10
Van Bal Birliği Çiçek Balı 850 gr x 6 Adet 1.739,00 TL

(340,98 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 1749
Van Bal Birliği Çiçek Balı 850 gr x 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.199,00 TL

(352,65 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 1209
Van Bal Birliği Çiçek Balı 850 Gr x 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

669,00 TL

(393,53 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 679

Van Bal Birliği Çiçek Balı 850 gr Fiyat Geçmişi

Van Bal Birliği Çiçek Balı 850 gr Temel Özellikleri

Van
Yok

Van Bal Birliği Çiçek Balı 850 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

AMBALAJ & TASARIM

• Pratik Kapak Yok
• Ambalaj Türü Cam
• Ambalaj Şekli Kavanoz
• Ağırlık 850 gr

Van Bal Birliği Çiçek Balı 850 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.