En Yüksek Ölçüm Miktarı:
Vücut Kitle Endeksi:
Yok

Acura AC-52 Bebek Dijital Bebek Tartısı Fiyatları

Acura AC-52 CE Onaylı 20KG Kapasiteli Dijital Bebek Tartısı

Satıcı: Kuzey Pazarlama

795,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 795.08
Acura CE Onaylı 20KG Kapasiteli Dijital Bebek Tartısı

Satıcı: Wunderbar

889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 889.00
Acura CE Onaylı 20KG Kapasiteli Dijital Bebek Tartısı

Satıcı: Kuzey Pazarlama

891,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 891.35
Acura Ac-52 Ce Onaylı 20Kg Kapasiteli Dijital Bebek Tartısı

Satıcı: Kuzey Pazarlama

892,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

4 892.80
Acura Ac-52 Ce Onaylı 20kg Kapasiteli Dijital Bebek Tartısı beyaz

Satıcı: kuzeypazarlama

894,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 894.76
Acura AC-52 Bebek Tartısı 20 kg Kapasite Dijital

Satıcı: Kuzeypazarlama | 21 yorum

996,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 996.07
Acura Dijital Bebek Tartısı AC-52 20Kg Kapasiteli Beyaz, AC-52

Satıcı: bebekvesaglik

999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 1009.99
Acura AC-52 CE Onaylı 20KG Kapasiteli Dijital Bebek Tartısı

Satıcı: Uray Medikal

1.125,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 1125.00
Acura AC-52 Bebek Tartısı 20 kg Kapasite Dijital

Satıcı: URAY MEDİKAL | 21 yorum

1.176,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 1176.00
Acura Ac-52 Ce Onaylı 20kg Kapasiteli Dijital Bebek Tartısı beyaz

Satıcı: ACURA

1.199,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 1199.99

Acura AC-52 Bebek Dijital Bebek Tartısı Fiyat Geçmişi

Acura AC-52 Bebek Dijital Bebek Tartısı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Bebek Tartısı
• Ölçüm Tekniği Dijital
• Vücut Kitle Endeksi Yok
• Diğer Özellikler LCD Ekran

ÖLÇÜM BİLGİLERİ

• En Yüksek Ölçüm Miktarı 20 kg
• Hassasiyet 100 gr
• Kas Ölçümü Yok
• Kemik Ölçümü Yok
• Su Ölçümü Yok
• Yağ Ölçümü Yok

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Genişlik 550 mm
• Yükseklik 27 mm
• Derinlik 320 mm

Acura AC-52 Bebek Dijital Bebek Tartısı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.