Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YAMAN İLETİŞİM
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 3499.00 Beurer BF 950 Diyagnoz Siyah Banyo TartısıSatıcı: YAMAN TELEKOM
3.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 3399.00 Beurer BF 950 Diyagnoz Beyaz Banyo TartısıSatıcı: YAMAN TELEKOM
3.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 3699.00 Beurer BF 950 Diyagnostik Banyo Terazisi (hamilelik modu mevcut) Bluetooth bağlantılıSatıcı: Defne Sağlık Spor
3.861,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 3861.46 Beurer Bf 950 Diyagnoz Banyo Tartısı BaskülSatıcı: Yaman Telekom
3.869,10 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 3879.1 Beurer BF-950 Diyagnoz Banyo Baskülü beyazSatıcı: yamantelekom
4.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 4199.00 Beurer BF-950 Diyagnoz Banyo Baskülü siyahSatıcı: yamantelekom
4.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 4199.00 Beurer BF 950 White diyagnoz terazisi, Bluetooth aktarma özelliği sayesinde uygulama ve terazi arasında yenilikçi bağlantıSatıcı: YAMAN İLETİŞİM
4.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 4250.00 Beurer Bf 950 B Diyagnoz Banyo Tartısı BaskülSatıcı: Yaman Telekom
4.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 4309 Beurer BF-950 Diyagnoz Banyo Baskülü beyazSatıcı: neisteriz
4.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
10 4490.00