Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Yaman Telekom
2.015,10 TL + Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
1 2025.1 Beurer GS 405 Signature Line paslanmaz çelik terazi, yüksek kaliteli paslanmaz çelik yüzeyli, parmak izi tutmayan kaplamalı, aydınlatmalı XXL ekran, en iyi okunabilirlik için, taşıma kapasitesi 200 kgSatıcı: YAMAN İLETİŞİM
2.239,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
2 2239.00 Beurer Gs405 Signatureline Paslanmaz Çelik Gri TeraziSatıcı: YAMAN TELEKOM
2.239,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 2239.00 Beurer Gs 405 Signature Line Paslanmaz Çelik TeraziSatıcı: Yaman Telekom
2.256,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
4 2256.36 BEURER GS 405 PASLANMAZ ÇELİK BASKÜLSatıcı: Yaman Telekom
2.396,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 2396.10 Beurer GS 405 Signaturelıne Banyo TartısıSatıcı: neisteriz
2.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 2490.00 BEURER GS 405 PASLANMAZ ÇELİK BASKÜLSatıcı: BEURERSHOP
2.677,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 2677.36 Beurer GS 405 Signaturelıne Banyo TartısıSatıcı: Archer
3.178,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 3178.73