En Yüksek Ölçüm Miktarı:
Vücut Kitle Endeksi:
Yok
Hafıza:
Yok

Sinbo SBS-4451 Dijital Banyo Tartısı Fiyatları

Sinbo SBS-4451 Banyo Baskülü beyaz

Satıcı: YatakMerkezi

314,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 314.99
Sinbo SBS-4451 Baskül, Tartı, Dijital Terazi Beyaz Gri beyaz-siyah

Satıcı: Doganbazaar

315,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 315.81
Sinbo SBS-4451 Digital Banyo Baskülü

Satıcı: YatakMerkezi

329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 329.00
Sinbo SBS 4451 Dijital Baskül 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 309
Sinbo SBS-4451 Banyo Baskülü, Dijital Cam Mermer Renk

Satıcı: DoganBazaarTR

389,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

5 399
SINBO SBS-4451 Dijital Cam Baskül 180 kg Kapasiteli, LCD Ekranlı, Sıcaklık Göstergeli, Otomatik Açma/Kapama, Hassas Tartı Terazisi – Mavi Renk

Satıcı: DoganBazaarTR

389,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

6 399
Sinbo SBS-4451 Banyo Baskülü, Sinbo Dijital Cam Baskül, Gri Renk

Satıcı: DoganBazaarTR

389,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 399
Sinbo Sbs-4451 Dijital Banyo Baskülü - Açık MAVİ

Satıcı: DOGANBAZAAR

429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 429.00
Sinbo SBS-4451 Banyo Baskül (BEYAZ)

Satıcı: DoganBazaar

440,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 440.59
Sinbo SBS-4451 Banyo Dijital Baskül

Satıcı: DoganBazaar

486,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 486.16
Sinbo Sbs-4451 Banyo Baskülü - Koyu Gri

Satıcı: Burak Züccaciye

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 599.00
SİNBO SBS-4451 DİJİTAL - PİLLİ GRİ CAM BANYO BASKÜL TERAZİ TARTI LCD EKRAN 180KG/100GR 26X26CM (5468

Satıcı: Biishe Ticaret

672,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 672.90
Cekar Store Sınbo SBS-4451 Dijital Cam Baskül 180 kg Kapasiteli, LCD Ekranlı, Sıcaklık Göstergeli, Otomatik Açma/kapama, Hassas Tartı Terazisi – Mavi Renk

Satıcı: Calperia

1.459,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 1459.66
Cekar Store Sinbo SBS-4451 Banyo Baskülü, Sinbo Dijital Cam Baskül, Gri Renk

Satıcı: Calperia

1.459,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

14 1459.66

Sinbo SBS-4451 Dijital Banyo Tartısı Fiyat Geçmişi

Sinbo SBS-4451 Dijital Banyo Tartısı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Banyo Tartısı
• Ölçüm Tekniği Dijital
• Hafıza Yok
• Vücut Kitle Endeksi Yok
• Diğer Özellikler Aşırı Yük Göstergesi Batarya Göstergesi LCD Ekran Oda Sıcaklığı Göstergesi Otomatik Açma / Kapama

ÖLÇÜM BİLGİLERİ

• En Yüksek Ölçüm Miktarı 180 kg
• Hassasiyet 100 gr
• Ölçü Birimleri kg
• Kas Ölçümü Yok
• Kemik Ölçümü Yok
• Su Ölçümü Yok
• Yağ Ölçümü Yok

TASARIM

• Yüzey Malzemesi Cam
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Genişlik 260 mm
• Derinlik 260 mm

Sinbo SBS-4451 Dijital Banyo Tartısı İle En Çok Karşılaştırılan Tartılar

Sinbo SBS-4451 Dijital Banyo Tartısı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.