En Yüksek Ölçüm Miktarı:
Vücut Kitle Endeksi:
Yok
Hafıza:
Yok

Techfit TF 1065 Bambu Dijital Banyo Tartısı Fiyatları

Techfit Bambu Yüzeyli Banyo Baskülü Tf-1064

Satıcı: Onetick Outdoor

459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 459.00
Techfit Bambu Yüzeyli Banyo Baskülü Tf-1064

Satıcı: shinyhouse

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 499.00
Techfit Bambu Yüzeyli Banyo Baskülü Tf-1064

Satıcı: YEŞİLYAPRAK ELEKTRONİK

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 599.00
Sylar Techfit Bambu Banyo Baskülü Yüksek Hassasiyetli Darbelere Dijital Dayanıklı Terazi Tf 1065 M

Satıcı: Sylar

639,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 639.16
Sylar Techfit Bambu Banyo Baskülü Yüksek Hassasiyetli Darbelere Dijital Dayanıklı Terazi Tf 1065 M

Satıcı: SANALDEKORMARKETİM

722,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 722.86
Go İthalat Techfit Bambu Banyo Baskülü Yüksek Hassasiyetli Darbelere Dijital Dayanıklı Terazi Tf 1065 Max 180KG (5468)

Satıcı: BiiShe

738,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 738.76
Techfit Bambu Banyo Baskülü Yüksek Hassasiyetli Darbelere Dijital Dayanıklı Terazi Tf 1065 Max 180Kg (5250)

Satıcı: DİYARI FIRSAT

792,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 792.40
Tios Shop Krm Techfit Bambu Banyo Baskülü Yüksek Hassasiyetli Darbelere Dijital Dayanıklı Terazi Tf 1065

Satıcı: Tios Shop

942,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 942.00
Techfit Bambu Banyo Baskülü Yüksek Hassasiyetli Darbelere Dijital Dayanıklı Terazi Tf 1065 Max 180Kg (5528)

Satıcı: Uravas Store

943,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 943.10

Techfit TF 1065 Bambu Dijital Banyo Tartısı Fiyat Geçmişi

Techfit TF 1065 Bambu Dijital Banyo Tartısı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Banyo Tartısı
• Ölçüm Tekniği Dijital
• Hafıza Yok
• Vücut Kitle Endeksi Yok
• Diğer Özellikler Yüksek Hassasiyet Aşırı Yük Göstergesi Düşük Pil Uyarısı LCD Ekran Otomatik Açma / Kapama

ÖLÇÜM BİLGİLERİ

• En Yüksek Ölçüm Miktarı 180 kg
• Hassasiyet 50 gr
• Kas Ölçümü Yok
• Kemik Ölçümü Yok
• Su Ölçümü Yok
• Yağ Ölçümü Yok

TASARIM

Techfit TF 1065 Bambu Dijital Banyo Tartısı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.