Datalogic Magellan 900i

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Led
Barkod Tipi:
Dönme Açısı:
360 °
Eğim Açısı:
65 °
Sapma Açısı:
75 °

Datalogic Magellan 900i Fiyatları

Datalogıc Magellan 900İ 1D/2D Karekod Usb Masa Tipi Kablolu Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

5.726,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 5726.40
Datalogıc Magellan 900İ Masaüstü Tipi, Usb Kablolu, 1D Ve 2D Karekod , Barkod Okuyucu

Satıcı: Netsiparis

6.031,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 6031.20
Datalogıc Magellan 900i Masaüstü Tipi, Usb Kablolu, 1d Ve 2d Karekod , Barkod Okuyucu

Satıcı: teknoraks

6.179,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 6179.27
Datalogıc Magellan 900i Masaüstü Tipi, Usb Kablolu, 1d Ve 2d Karekod , Barkod Okuyucu

Satıcı: unitech

6.317,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 6317.83
Datalogic Magellan 900i Masaüstü Karekod Okuyucu

Satıcı: LowellTeknoloji

6.456,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 6456.86
Datalogic Magellan 900I Masaüstü Karekod Okuyucu - Renkli

Satıcı: teknodep

6.515,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 6515.66
Datalogic Magellan 900i Masaüstü Karekod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.575,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 6575.64
Datalogic Magellan 900i Masaüstü Karekod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

6.872,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 6872.47
DATALOGIC 2D Magellan 900İ Masaüstü Karekod Okuyucu Usb

Satıcı: onlinealisverisyap

6.830,27 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6840.27
Datalogıc Magellan 900I Masaüstü Tipi, USB Kablolu, 1d ve 2d Karekod , Barkod Okuyucu - Siyah

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK | 1 yorum

7.216,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 7216.34
DATALOGIC Magellan 900i Masaüstü Tipi, USB Kablolu, 1D ve 2D Karekod , Barkod Okuyucu

Satıcı: MAESKO

8.756,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 8756.84

Datalogic Magellan 900i Fiyat Geçmişi

Datalogic Magellan 900i Temel Özellikleri

Led
360 °
65 °
75 °

Datalogic Magellan 900i Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Koruma Sınıfı IP52
• Çözünürlük 1280x800 piksel
• Sapma Açısı 75 °
• Dönme Açısı 360 °
• Eğim Açısı 65 °

TASARIM

• Ağırlık 240 gr
• Genişlik 150 mm
• Yükseklik 75 mm
• Derinlik 60 mm

Datalogic Magellan 900i Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.