Datalogic Magellan M3410

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Led
Barkod Tipi:
Dönme Açısı:
360 °
Eğim Açısı:
65 °
Sapma Açısı:
75 °

Datalogic Magellan M3410 Fiyatları

Datalogic M3410 Çok Yönlü 2D Karekod Okuyucu USB Bağlantılı

Satıcı: netsipariş

9.107,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 9107.53
Datalogıc M3410 1D/2D Karekod Usb Masa Tipi Kablolu Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

9.286,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 9286.00
Datalogic M3410 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

9.360,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 9360.23
Datalogic M3410 Çok Yönlü 2D Karekod Okuyucu Usb Bağlantılı

Satıcı: Netsiparis

9.447,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 9447.60
DATALOGIC MAGELLAN M3410 2D Karekod Barkod Okuyucu USB 9.406,78 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 9416.78
Datalogic Magellan M3410 2D USB Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: zmteknoloji

9.595,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 9595.36
Datalogic M3410 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: netsiparis

9.621,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 9621.22
Datalogic Magellan M3410 2D USB Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: Netsiparis

9.826,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 9826.67
DATALOGIC MAGELLAN M3410 2D Karekod Barkod Okuyucu USB

Satıcı: Teknoraks

10.020,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 10030
Datalogıc Magellan M3410 2d USB Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: netsiparis

10.105,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 10105.60
Datalogic M3410 Çok Yönlü 2D Karekod Okuyucu USB Bağlantılı

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

10.230,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 10230.38
Datalogic M3410 Çok Yönlü 2d Karekod Okuyucu USB Bağlantılı

Satıcı: Core Bilgisayar

12.841,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 12841.36

Datalogic Magellan M3410 Fiyat Geçmişi

Datalogic Magellan M3410 Temel Özellikleri

Led
360 °
65 °
75 °

Datalogic Magellan M3410 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Koruma Sınıfı IP52
• Çözünürlük 1280x800 piksel
• Sapma Açısı 75 °
• Dönme Açısı 360 °
• Eğim Açısı 65 °

TASARIM

• Ağırlık 300 gr
• Genişlik 144 mm
• Yükseklik 127 mm
• Derinlik 78 mm

Datalogic Magellan M3410 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.