Datalogic QM-2131

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Led
Barkod Tipi:
1D
Tarama Mesafesi:
Dönme Açısı:
30 °
Eğim Açısı:
70 °
Sapma Açısı:
75 °

Datalogic QM-2131 Fiyatları

Datalogic QuickScan QM2131 Kablosuz Barkod Okuyucu 10.099,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 10109
Datalogıc 1D Qm2131-Bk-433K1 Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu Usb

Satıcı: ramazanmutlu

10.739,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 10739.60
Datalogıc 1D Qm2131-Bk-433K1 Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu Usb

Satıcı: kasvabilişim

10.784,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 10784.50
Datalogıc Datalogic Quickscan Qm2131 Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

10.983,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 10983.97
Datalogıc Datalogic Quickscan Qm2131 Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

11.256,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 11256.21
DATALOGIC QM2131 1D IMAGER KABLOSUZ WIFI USB BAĞLANTILI BARKOD OKUYUCU + CRADLE

Satıcı: KASVABİLİŞİM

11.361,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 11361.04
Datalogic QM2131-BK-433K1 Kablosuz Barkod Okuyucu USB Bağlantılı 11.459,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 11469
Datalogıc QM2131 1d Imager Kablosuz Wıfı USB Bağlantılı Barkod Okuyucu + Cradle

Satıcı: ZmTeknoloji | 1 yorum

12.006,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 12006.05
DATALOGIC QM2131 1D KABLOSUZ OKUYUCU USB

Satıcı: Kobtek Barkod

12.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 12350.00
DATALOGIC 1D QM2131-BK-433K1 Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu USB

Satıcı: Hızlı Stok

14.006,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 14006.66

Datalogic QM-2131 Fiyat Geçmişi

Datalogic QM-2131 Temel Özellikleri

Led
1D
30 °
70 °
75 °

Datalogic QM-2131 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Koruma Sınıfı IP42
• Aydınlatma Işık Kaynağı 650 nm
• Tarama Mesafesi 70 cm
• Sapma Açısı 75 °
• Dönme Açısı 30 °
• Eğim Açısı 70 °
• Kablosuz Menzil 25 m
• Pil Kapasitesi 1400 mAh
• Şarj Süresi 4 saat

TASARIM

• Ağırlık 190 gr
• Ağırlık (Cradle) 215 gr
• Genişlik 41 mm
• Yükseklik 163 mm
• Derinlik 91 mm

Datalogic QM-2131 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.