Honeywell 1470G

Tarama Teknolojisi:
CCD
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Led
Barkod Tipi:
Eğim Açısı:
70 °
Sapma Açısı:
65 °

Honeywell 1470G Fiyatları

HONEYWELL 1470G Kablolu Karekod 1D/2D Ayaklı Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

3.737,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 3747
Honeywell 1470G Kablolu Karekod 1D/2D Ayaklı Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

3.528,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3528.40
Honeywell 1470 G 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: OFMAT TEKNOLOJİ

3.565,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3565.00
HONEYWELL 1470G Kablolu Karekod 1d/2d Ayaklı Barkod Okuyucu

Satıcı: Aison

3.738,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3738.00
Honeywell 1470G 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: METİN KÖSE BİLİŞİM

3.759,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 3759.06
Honeywell 1470G Kablolu Karekod 1D/2D Ayaklı Barkod Okuyucu

Satıcı: teknoraks | 14 yorum

3.873,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 3873.00
Honeywell 1470G 2D Karekod Okuyucu Usb

Satıcı: Arslan Bilgisayar

3.850,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3860.94
Honeywell 1470G 1D/2D Usb Kablolu Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.960,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3960.60
HONEYWELL 1470G 2D Usb Karekod Barkod

Satıcı: Netsiparis

4.006,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 4006.87
Honeywell 1470G 1D/2D USB Kablolu Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: LowellTeknoloji

4.012,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 4012.86
Honeywell 1470G Kablolu Usb Karekod Okuyucu 2D

Satıcı: SMALLMAN

3.976,88 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3986.88
Honeywell 1470G 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM

4.068,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 4068.32
HONEYWELL 1470G 2D Usb Karekod Barkod

Satıcı: zitekbilisim

4.126,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 4126.93
HONEYWELL 1470G Kablolu Karekod 1d/2d Ayaklı Barkod Okuyucu

Satıcı: Zitek Bilişim

4.232,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 4232.00
Honeywell 1470G Kablolu 1d/2d Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 4269.00

Honeywell 1470G Fiyat Geçmişi

Honeywell 1470G Temel Özellikleri

CCD
Led
70 °
65 °

Honeywell 1470G Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Koruma Sınıfı IP40
• Sapma Açısı 65 °
• Eğim Açısı 70 °

TASARIM

• Genişlik 62 mm
• Yükseklik 169 mm
• Derinlik 82 mm

Honeywell 1470G Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.