Honeywell 1472G

Tarama Teknolojisi:
CCD
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Led
Barkod Tipi:
Eğim Açısı:
70 °
Sapma Açısı:
65 °

Honeywell 1472G Fiyatları

Honeywell 1472 G 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: Zitek Bilişim

9.053,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 9053.50
Honeywell 1472G Kablosuz Karekod Okuyucu 2D

Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM

9.289,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 9289.08
Honeywell 1472G Kablosuz Karekod Okuyucu 2d - usb - Siyah

Satıcı: METİN KÖSE BİLİSİM HİZMETLERİ | 2 yorum

9.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 9340.00
Honeywell Voyager 1472G 2D Kablosuz Karekod Okuyucu

Satıcı: Zitek Bilişim

9.387,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 9387.90
Honeywell 1472G Kablosuz Karekod Okuyucu 2D

Satıcı: netsipariş

9.406,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 9406.92
Honeywell Voyager 1472G 2D Kablosuz Karekod Okuyucu

Satıcı: zitekbilisim

9.422,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 9422.43
Honeywell 1472G Kablosuz Karekod Okuyucu 2D

Satıcı: Arslan Bilgisayar

9.668,89 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 9678.89
Honeywell 1472G Kablosuz Karekod Okuyucu 2D

Satıcı: Netsiparis

9.757,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 9757.60
Honeywell 1472G 2d Kablosuz Okuyucu - USB

Satıcı: Zitek Bilişim

9.882,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 9882.00
Honeywell 1472 G 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: netsiparis

9.936,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 9936.77
Honeywell Voyager 1472G 2D Kablosuz Karekod Okuyucu

Satıcı: GBT

10.142,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 10142.08
HONEYWELL 2D Laser 1472G VOYAGER Wlan (Kablosuz) El Tipi Barkod Okuyucu

Satıcı: ZmTeknoloji

10.797,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 10807

Honeywell 1472G Fiyat Geçmişi

Honeywell 1472G Temel Özellikleri

CCD
Led
70 °
65 °

Honeywell 1472G Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Koruma Sınıfı IP42
• Sapma Açısı 65 °
• Eğim Açısı 70 °

TASARIM

• Genişlik 62 mm
• Yükseklik 173 mm
• Derinlik 82 mm

Honeywell 1472G Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.