Newland FR4080

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Led
Barkod Tipi:
Tarama Mesafesi:
Dönme Açısı:
360 °
Eğim Açısı:
45 °
Sapma Açısı:
50 °

Newland FR4080 Fiyatları

Newland Fr4080 2d Kablolu Masa St Barkod Okuyucu

Satıcı: ramazanmutlu

4.799,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 4799.30
NEWLAND FR4080 2D KABLOLU MASAÜSTÜ BARKOD OKUYUCU 4.789,74 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4799.74
NEWLAND FR4080 2D KABLOLU MASAÜSTÜ BARKOD OKUYUCU 4.812,81 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4822.81
Newland Fr4080 2d Kablolu Masa St Barkod Okuyucu

Satıcı: zmteknoloji

4.892,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 4892.24
Newland Fr4080 2D Kablolu Masaüstü Barkod Okuyucu

Satıcı: ramazanmutlu

4.976,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 4976.77
Newland Fr4080 2D Kablolu Masaüstü Barkod Okuyucu

Satıcı: ZmTeknoloji

5.130,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5130.60
Newland Ms 2D Imager Fr4080 Usb Masaüstü Karekod Okuyucu

Satıcı: Netsiparis

5.155,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5155.90
Newland Fr4080 2D Kablolu Masaüstü Barkod Okuyucu

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

5.302,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 5302.36
NEWLAND FR4080 2D KABLOLU MASAÜSTÜ BARKOD OKUYUCU

Satıcı: onlinealisverisyap

5.425,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

9 5435.45
Newland FR4080 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: KASVABİLİŞİM

5.460,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 5460.30
Newland FR4080 2d Kablolu Masaüstü Barkod Okuyucu

Satıcı: kasvabilişim | 1 yorum

5.464,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 5464.45
Newland FR4080 2d Kablolu Masaüstü Barkod Okuyucu

Satıcı: teknodep

5.647,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 5647.47
NEWLAND 2D Imager FR4080 USB Masaüstü Karekod Okuyucu

Satıcı: Hızlı Stok

6.742,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 6742.19

Newland FR4080 Fiyat Geçmişi

Newland FR4080 Temel Özellikleri

Led
360 °
45 °
50 °

Newland FR4080 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Koruma Sınıfı IP52
• Tarama Mesafesi 19.5 cm
• Çözünürlük 1280x800 piksel
• Sapma Açısı 50 °
• Dönme Açısı 360 °
• Eğim Açısı 45 °

TASARIM

• Ağırlık 293 gr
• Genişlik 83 mm
• Yükseklik 148 mm
• Derinlik 81 mm

Newland FR4080 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.