Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Led
Barkod Tipi:
Dönme Açısı:
360 °
Eğim Açısı:
60 °
Sapma Açısı:
60 °

Newland HR23 Dorada Fiyatları

Ontech - Newland Hr2300-sa 2d Karekod Kablolu Usb Barkod Okuyucu + Stand

Satıcı: parnet

2.670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 2670.00
Newland 2D Hr2300-Sa Usb El Tipi Karekod Okuyucu Ayaklı

Satıcı: netsipariş

3.018,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 3018.50
Ontech - Newland Hr2300-sa 2d Karekod Kablolu Usb Barkod Okuyucu + Stand

Satıcı: zmteknoloji

3.114,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 3114.67
Newland Hr2300-Sa 2D Karekod Kablolu Usb Barkod Okuyucu + Stand

Satıcı: Netsiparis

3.156,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3156.60
Newland 2D Hr2300-Sa Usb El Tipi Karekod Okuyucu Ayaklı

Satıcı: Kraft online

3.194,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 3194.90
Newland HR2300-SA Karekod Okuyucu Ayak, USB Bağlantılı

Satıcı: netsiparis

3.214,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 3214.66
Newland Hr2300-Sa Kablolu Karekod Ve Barkod Okuyucu

Satıcı: Kraft Online

3.241,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3241.70
HR2300-SA Kablolu Karekod Okuyucu USB Bağlantılı - Newland

Satıcı: Kraft Online

3.245,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 3255.8
NEWLAND HR2300-SA 2D KAREKOD KABLOLU USB BARKOD OKUYUCU + STAND

Satıcı: MAESKO

3.324,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 3324.53
Newland HR2300-SA Karekod Okuyucu Ayak, USB Bağlantılı

Satıcı: INFOMARKET

3.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 3350.00
Newland HR2300-SA 2d Qr Barkod Okuyucu – USB Kablolu

Satıcı: INFOMARKET

3.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 3350.00
NEWLAND 2D HR2300-SA USB El Tipi Karekod Okuyucu Ayaklı

Satıcı: onlinealisverisyap

3.382,37 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 3392.37
NEWLAND HR2300-SA 2D KAREKOD KABLOLU USB BARKOD OKUYUCU + STAND

Satıcı: ACF Teknoloji

4.080,31 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

13 4090.31

Newland HR23 Dorada Fiyat Geçmişi

Newland HR23 Dorada Temel Özellikleri

Led
360 °
60 °

Newland HR23 Dorada Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Koruma Sınıfı IP52
• Çözünürlük 640x480 piksel
• Sapma Açısı 60 °
• Dönme Açısı 360 °
• Eğim Açısı 60 °

TASARIM

• Ağırlık 137 gr
• Genişlik 68 mm
• Yükseklik 161 mm
• Derinlik 95 mm

DOKÜMAN

Newland HR23 Dorada Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.