Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Led
Barkod Tipi:
Tarama Hızı:
60 Tarama/sn
Tarama Mesafesi:
Dönme Açısı:
360 °
Eğim Açısı:
55 °

Newland HR3280-BT (Kablosuz) Fiyatları

Newland HR3280-BT-C 2D Kablosuz Karekod Okuyucu

Satıcı: ramazanmutlu

11.176,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 11176.50
Newland Hr3280-Bt-C 2D-Karekod Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

11.319,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 11329
Newland HR3280-BT-C 2D Kablosuz Karekod Okuyucu

Satıcı: zmteknoloji

11.544,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 11544.23
Newland Hr3280-Bt-C 2D-Karekod Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

12.340,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 12340.10
NEWLAND HR3280-BT-C 2D KABLOSUZ KAREKOD OKUYUCU- U

Satıcı: onlinealisverisyap

12.662,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 12672.2
Newland HR3280 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

13.423,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 13423.03
Newland HR3280-BT-C Kablosuz Karekod Okuyucu USB Bağlantılı

Satıcı: Show Bilgisayar

13.839,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 13849
Newland 2D Imager HR3280-BT Bluetooth (Kablosuz) El Tipi Karekod Okuyucu Ayaklı

Satıcı: Desnet Teknoloji Barkod El Terminalleri

19.404,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 19404.00
Newland 2d Imager HR3280-BT Bluetooth (Kablosuz) El Tipi Karekod Okuyucu Ayaklı 50METRE Mesafeye Kadar

Satıcı: Desnet Teknoloji Barkod El Terminalleri

19.404,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 19404.00

Newland HR3280-BT (Kablosuz) Fiyat Geçmişi

Newland HR3280-BT Ürün Ailesi

Newland HR3280-BT Kablosuz Barkod Okuyucu Kablosuz 11.176,50 TL
Newland HR3280 Kablolu Barkod Okuyucu Kablolu 12.721,15 TL

Newland HR3280-BT (Kablosuz) Temel Özellikleri

Led
60 Tarama/sn
360 °
55 °
Sapma Açısı:
55 °

Newland HR3280-BT (Kablosuz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Koruma Sınıfı IP42
• Aydınlatma Işık Kaynağı 625 nm
• Tarama Hızı 60 Tarama/sn
• Tarama Mesafesi 49.5 cm
• Çözünürlük 1280x800 piksel
• Sapma Açısı 55 °
• Dönme Açısı 360 °
• Eğim Açısı 55 °
• Kablosuz Menzil 50 m
• Pil Kapasitesi 2200 mAh
• Şarj Süresi 4 saat

TASARIM

• Ağırlık 217 gr
• Genişlik 73 mm
• Yükseklik 159 mm
• Derinlik 113 mm

Newland HR3280-BT İle En Çok Karşılaştırılan Barkod Okuyucular

Newland HR3280-BT (Kablosuz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.