Newland HR3300-BT

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Led
Barkod Tipi:
Dönme Açısı:
360 °
Eğim Açısı:
65 °
Sapma Açısı:
60 °

Newland HR3300-BT Fiyatları

Newland Hr3300-Bt 1D/2D Bluetooth Kablosuz Standlı Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.644,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 8644.10
Newland HR3300-BT Kablosuz 2D Karekod Okuyucu USB Bağlantıl

Satıcı: LowellTeknoloji

8.750,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 8750.46
Newland Hr3300-Bt Kablosuz Karekod Okuyucu

Satıcı: ramazanmutlu

8.839,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 8839.80
Newland HR3300-BT Kablosuz 2D Karekod Okuyucu USB Bağlantıl

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.903,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 8903.64
Newland HR3300-BT Kablosuz 2d Karekod Okuyucu USB Bağlantıl - Siyah

Satıcı: INFOMARKET

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 8999.00
Newland HR3300-BT Bluetooth 2d Barkod Okuyucu – Kablosuz Qr Scanner

Satıcı: INFOMARKET

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 8999.00
Newland 2D Hr3300-Bt Bluetooth (Kablosuz) El Tipi Karekod Okuyucu

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

9.158,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 9158.97
NEWLAND 2D HR3300-BT Bluetooth (Kablosuz) El Tipi Karekod Okuyucu

Satıcı: ZmTeknoloji

9.218,38 TL + Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 9228.38
NEWLAND HR3300-BT 2D KAREKOD KABLOSUZ BLUETOOTH BARKOD OKUYUCU + STAND

Satıcı: MAESKO

9.288,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 9288.92
Newland HR3300-BT Kablosuz 2D Karekod Okuyucu USB Bağlantıl 10.883,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 10893

Newland HR3300-BT Fiyat Geçmişi

Newland HR3300-BT Temel Özellikleri

Led
360 °
65 °
60 °

Newland HR3300-BT Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Koruma Sınıfı IP52
• Çözünürlük 1280x800 piksel
• Sapma Açısı 60 °
• Dönme Açısı 360 °
• Eğim Açısı 65 °
• Kablosuz Menzil 100 m
• Pil Kapasitesi 2600 mAh
• Şarj Süresi 6 saat

TASARIM

• Ağırlık 210 gr
• Ağırlık (Cradle) 340.5 gr
• Genişlik 87.5 mm
• Yükseklik 144 mm
• Derinlik 117.5 mm
• Genişlik (Cradle) 90 mm
• Yükseklik (Cradle) 144.5 mm
• Derinlik (Cradle) 140 mm

DOKÜMAN

Newland HR3300-BT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.