Performax PR-17

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Barkod Tipi:
1D
Tarama Hızı:
200 Tarama/sn

Performax PR-17 Fiyatları

Performax Pr-17 Kablolu Lazer Barkod Okuyucu El Tipi + Ayak USB Bağlantı Özellikleri ile

Satıcı: herbirivar | 13 yorum

800,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 800.64
PERFORMAX PR-17 Lazer USB El Tipi Kablolu Barkod Okuyucu+Ayak

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 749
Performax Pr-17 Usb Lazer Barkod Okuyucu

Satıcı: herbirivar

802,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 802.65
Performax PR-17 1D Scanner Siyah USB Barkod Okuyucu

Satıcı: Techmarketim

824,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 824.90
Performax Pr-17 1D Lazer Kablolu Barkod Okuyucu+Stand+Sensorlu Algılama

Satıcı: vebingo

831,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 831.30
Performax PR-17 Lazer El Tipi 1D USB Kablolu Barkod Okuyucu

Satıcı: zmteknoloji

832,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 832.08
Performax Pr17 1D Usb Kablolu El Tıpı Barkod Okuyucu +Stand

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

837,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 837.40
PERFORMAX PR-17 1D Scanner Siyah USB Barkod Okuyucu

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

841,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 841.82
Performax PR17 1d Kablolu USB Barkod Okuyucu+Stand

Satıcı: BARKODİSTAN

850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 850.00
PERFORMAX GAMİNG El 1d Laser Pr17 Usb El Tipi Barkod Okuyucu Ayaklı

Satıcı: BARKODİSTAN

850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 850.00
PERFORMAX El 1D Laser PR17 USB El Tipi Barkod Okuyucu Ayaklı

Satıcı: onlinealisverisyap

803,89 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 813.89
Performax PR-17 1D Barkod Okuyucu

Satıcı: TeknoMerkezim

863,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 863.04
PERFORMAX PR-17 1D Scanner Siyah USB Barkod Okuyucu

Satıcı: LowellTeknoloji

882,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

13 882.66
PERFORMAX PR-17 1D Scanner Siyah USB Barkod Okuyucu

Satıcı: SMALLMAN

841,83 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 851.83
Performax PR-17 1D Barkod Okuyucu

Satıcı: Nepal Bilişim

895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 895.00

Performax PR-17 Fiyat Geçmişi

Performax PR-17 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Koruma Sınıfı IP54
• Aydınlatma Işık Kaynağı 650 nm
• Tarama Hızı 200 Tarama/sn

TASARIM

• Ağırlık 175 gr
• Genişlik 70 mm
• Yükseklik 170 mm
• Derinlik 96 mm

Performax PR-17 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.