Performax PR-50

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Barkod Tipi:
1D
Tarama Hızı:
200 Tarama/sn
Tarama Mesafesi:

Performax PR-50 Fiyatları

Performax PR-50+ 1D Lınear USB El Tıpı Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Hubitx | 36 yorum

1.016,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 1016.00
Performax Pr-50 1D Lınear Usb El Tıpı Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

965,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 965.10
Performax PR-50 1D Kablosuz Barkod Okuyucu Siyah

Satıcı: herbirivar

968,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 968.52
Performax Pr50 1D Usb Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: hubitx

980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 980.00
Performax PR-50+ 1D Lınear USB El Tıpı Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Aison

1.015,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1015.00
Performax PR-50+ 1D Lınear USB El Tıpı Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Hubitx

1.020,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1020.00
Performax PR50+ 1d Kablosuz Barkod+Mini USB

Satıcı: herbirivar | 5 yorum

1.027,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 1027.77
Performax PR-50 1D Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

1.034,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1034.78
PERFORMAX PR-50 1D LINEAR USB EL TIPI KABLOSUZ BARKOD OKUYUCU

Satıcı: Teknoraks

1.038,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 1048
PERFORMAX PR50+ Kablosuz El Tipi 1D-Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

994,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1004.99
Performax PR-50+ 1D Lınear USB El Tıpı Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: SMALLMAN

1.001,78 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1011.78
PERFORMAX 1D Laser PR50 Wlan (Kablosuz) El Tipi Barkod Okuyucu 100metre mesafeye kadar

Satıcı: netsipariş

1.066,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 1066.34
Performax Pr50+ Kablosuz El Tipi 1D-Barkod Okuyucu

Satıcı: ZmTeknoloji

1.076,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1076.30
PERFORMAX PR-50+, EL Tipi, Kablosuz, 1D, Lazer, Mini USB Dongle, Barkod Okuyucu

Satıcı: Ptd Bilişim

1.087,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

14 1087.86
Performax PR-50 1D Barkod Okuyucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.124,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 1124.24
Performax PR-50 1D Lınear USB El Tıpı Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: LowellTeknoloji

1.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

16 1229

Performax PR-50 Fiyat Geçmişi

Performax PR-50 Temel Özellikleri

1D
200 Tarama/sn

Performax PR-50 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Koruma Sınıfı IP54
• Aydınlatma Işık Kaynağı 650 nm
• Tarama Hızı 200 Tarama/sn
• Tarama Mesafesi 55 cm

TASARIM

• Ağırlık 185 gr
• Genişlik 70 mm
• Yükseklik 170 mm
• Derinlik 96 mm

Performax PR-50 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.