Performax PR-52

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Led
Barkod Tipi:
Tarama Hızı:
200 Tarama/sn
Tarama Mesafesi:

Performax PR-52 Fiyatları

Performax PR52 2d Karekod Kablosuz+Batarya+Mini USB Barkod Okuyucu

Satıcı: Nepal Bilişim

2.349,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2349.06
Performax Pr-52 2D Barkod Okuyucu Usb Kablolusuz

Satıcı: nepalbilişim

2.225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2225.00
PERFORMAX 2D Imager PR52 Wlan (Kablosuz) El Tipi Karekod Okuyucu 100metre mesafeye kadar

Satıcı: Nepal Bilişim

2.226,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 2226.86
PERFORMAX 2D Imager PR52 Wlan (Kablosuz) El Tipi Karekod Okuyucu 100metre mesafeye kadar

Satıcı: onlinealisverisyap

2.223,51 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2233.51
Performax Pr-52 Karekod(2D) Usb El Tıpı Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

2.296,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2296.30
Performax PR-52 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: Nepal Bilişim

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2299.00
PERFORMAX 2D Imager PR52 Wlan (Kablosuz) El Tipi Karekod Okuyucu 100metre mesafeye kadar

Satıcı: ramazanmutlu

2.387,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 2387.47
Performax PR-52 2D Karekod Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

2.405,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2405.03
Performax PR-52 Karekod 2D Usb El Tipi Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Aison

2.425,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 2425.00
Performax PR-52 Karekod 2D Usb El Tipi Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Nepal Bilişim

2.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 2429.00
Performax PR52 Kablolu / TIGER 620 Kablosuz El Tipi 2d Barkod ve Karekod Okuyucu

Satıcı: herbirivar | 4 yorum

2.699,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 2699.43
PERFORMAX PR-52 2D KABLOSUZ(WIFI) BARKOD OKUYUCU + USB DONGLE 2.885,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2895
Performax Pr52 Kablosuz Karekod Ve Barkod Okuyucu

Satıcı: ASYABARKOD

5.339,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

13 5339.27

Performax PR-52 Fiyat Geçmişi

Performax PR-52 Temel Özellikleri

Led
200 Tarama/sn

Performax PR-52 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Koruma Sınıfı IP54
• Aydınlatma Işık Kaynağı 650 nm
• Tarama Hızı 200 Tarama/sn
• Tarama Mesafesi 55 cm
• Kablosuz Menzil 100 m

TASARIM

• Ağırlık 185 gr
• Genişlik 70 mm
• Yükseklik 170 mm
• Derinlik 96 mm

Performax PR-52 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.