Performax PR-90

Tarama Teknolojisi:
Kullanım Tipi:
Işık Kaynağı:
Barkod Tipi:
1D
Tarama Hızı:
200 Tarama/sn
Tarama Mesafesi:

Performax PR-90 Fiyatları

Performax PR-90 1D Linear Usb El Tipi Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 31 yorum

1.506,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1506.60
Performax Pr-90 USB Lazer Barkod Okuyucu

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 2 yorum

1.580,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 1580.07
Performax Pr90 1D Lınear Usb El Tıpı Kablosuz Barkod Okuyucu+Ayak

Satıcı: Teknoraks

1.621,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1621.30
Performax PR-90 1D Linear Usb El Tipi Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: SMALLMAN

1.609,60 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1619.6
PerforMax PR-90 1D USB Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu

Satıcı: zmteknoloji

1.666,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 1666.36
PERFORMAX 1D Laser PR90 Wlan (Kablosuz) El Tipi Barkod Okuyucu Cradle.Ayak 100metre mesafeye kadar

Satıcı: onlinealisverisyap

1.622,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1632.9
Performax PR-90 1D Linear Usb El Tipi Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: netsipariş

1.675,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1675.21
Performax PR-90 KABLOSUZ 1D BARKOD OKU. CRADLE

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1699.00
Performax PR90 1D Barkod Okuyucu

Satıcı: Teknoraks

1.731,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 1731.24
Performax PR-90 1D Linear Usb El Tipi Kablosuz Barkod Okuyucu

Satıcı: Kraft online

1.733,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 1733.03
Performax Pr90 1D Usb Kablosuz Wıfi +Batarya+Cradle+Stant Barkod Okuyucu

Satıcı: BilgePazar

1.744,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 1744.30
PERFOMAX Performax Pr 90 - Pr 1190 Barkod Okuyucu

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 1749.00
PerforMax PR-90 1D USB Kablosuz El Tipi Barkod Okuyucu

Satıcı: onlinealisverisyap

1.756,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

13 1756.25
Performax PR90 1D Barkod Okuyucu

Satıcı: netsiparis

1.798,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 1798.37

Performax PR-90 Fiyat Geçmişi

Performax PR-90 Temel Özellikleri

1D
200 Tarama/sn

Performax PR-90 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Aydınlatma Işık Kaynağı 650 nm
• Tarama Hızı 200 Tarama/sn
• Tarama Mesafesi 30 cm

TASARIM

• Ağırlık 415 gr
• Genişlik 108 mm
• Yükseklik 227 mm
• Derinlik 138 mm

Performax PR-90 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.